Seniori uzskata, ka pensiju pieaugums ir pārāk gauss! Ļoti daudzi aizvien nespēj sevi uzturēt

3 komentāri

“Cienīgas un godpilnas vecumdienas!” – ar šādu devīzi sestdien, 17. septembrī, vairāki simti sirmgalvju pulcējās Strēlnieku laukumā.

Latvijas Pensionāru federācijas organizētajā pasākumā pulcējās vairāki simti pensionāru no dažādiem Latvijas novadiem. Sanākušie uzklausīja federācijas vadītāja Andra Siliņa uzrunu par jaunākajiem Saeimas un valdības pieņemtajiem lēmumiem, kas skar pensionāru ienākumus. Piemēram tika minēta pensiju indeksācija vecākajiem senioriem, kuri pensionējās līdz 1995. gada beigām. Tomēr LNT uzrunātie cilvēki uzskata, ka pensiju pieaugums ir pārāk gauss, joprojām ir ļoti liels skaits gados vecu ļaužu, kuri nespēj sevi uzturēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Inga
Pensionāre

Mums Tukuma rajonā ir tā, ka tiek apsveikti pensionāri no 75 gadu vecuma. Mēs tur tādu aptauju veicām un ļoti daudziem tās pensijas pilnīgi zem 250 eiro. Ja tu dzīvo jaunajā mājā ar šodienas apkuri, tad vispār…

Juris
Pensionārs

50 līdz 100 klāt pie pensijas katru mēnesi un valdība, kur grib, lai ņem. Var aizņemties, tā nav mūsu darīšana, mēs savu pensiju esam nopelnījuši.

Sapulces laikā tika vākti paraksti pret pensionāru nabadzības pieaugumu un veselības nodrošināšanu senioriem. Kā liecināja viens no vairākiem plakātiem pensionāri jau no nākamā gada vēlas, lai ar nodokļiem neapliekamais ienākumu minimums tiek paaugstināts līdz 300 eiro.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl