Seminārā informēs par epidemioloģisko situāciju valstī un drošu eksāmenu norisi

0 Komentāru
Seminārā informēs par epidemioloģisko situāciju valstī un drošu eksāmenu norisi
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Ceturtdien, 29. aprīlī, Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) seminārā epidemioloģisko situāciju valstī un drošu eksāmenu norisi, liecina LPS publiskotā informācija mājaslapā.

Seminārs norisināsies attālināti un būs vērojams LPS mājaslapā plkst. 14.00.

Seminārā aicināti piedalīties pašvaldību izglītības jomas pārstāvji, izglītības iestāžu vadības pārstāvji un pedagogi.

Par epidemioloģisko situāciju valstī informēs Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs, par drošu eksāmena norisi – SPKC Infekcijas slimību uzraudzības un imunizācijas nodaļas vecākā epidemioloģe Rita Korotinska, bet par testēšanas algoritmu un nosacījumiem stāstīs Veselības inspekcijas Plānošanas, analīzes un projektu vadības nodaļas vadītāja Alla Nogotkova un Izglītības un zinātnes ministrijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta nozares eksperts Uldis Berķis.

Par pedagogu vakcinācijas procesa norisi izklāstīs Veselības ministrijas Vakcinācijas projekta biroja procesa koordinators Edgars Labsvīrs un koordinācijas speciāliste Dita Čudare, savukārt par noslēguma pārbaudījumu norisi – VISC Vispārējās izglītības pārbaudījumu nodaļas vadītājs Kaspars Špūle.

LETA jau ziņoja, ka IZM kopā ar VISC sagatavoja nosacījumus drošai valsts pārbaudījumu norisei klātienē.

VISC atgādināja, ka eksāmeni par vispārējās vidējās izglītības iegūšanu notiks, sākot ar 11.maiju, tomēr to skaits ir samazināts. Lai iegūtu atestātu par vispārējo vidējo izglītību šogad un arī nākamgad skolēniem nebūs obligāti jākārto ceturtais jeb izvēles eksāmens. Savukārt profesionālās kvalifikācijas eksāmenu norise plānota jūnijā.

Sadarbībā ar Veselības ministriju ir sagatavoti “Ieteikumi 12. klašu izglītojamo un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu valsts pārbaudījumu organizēšanai un norisei 2020./2021. mācību gadā”, kuru pamatā ir regulējums testēšanas, transporta, distancēšanās, higiēnas, individuālo aizsardzības līdzekļu un pašizolācijas ievērošanai, ja skolēns ir atgriezies no ārvalstīm.

Lasi vēl:
0 Komentāru