Sēklas, instrumenti, trauki! Trūcīgajiem mācīs pašiem izaudzēt savu pārtiku

Komentāri

Trūcīgas ģimenes un cilvēkus visā Latvijā aicinās iekopt dārzus, un šim nolūkam izdalīs bezmaksas sēklas, stādus un instrumentus!

Programmu ”Pats savam saimes galdam” īsteno Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Kopumā plānots palīdzēt 400 ģimenēm ar 15 labdarības organizāciju palīdzību. Daļa no tām ierīkos kopdārzus, kur ģimenes varēs piedalīties sēšanā, augu kopšanā, ražas novākšanā un vēlāk arī daļu ražas paturēt sev, bet citas organizācijas visu nepieciešamo nodos ģimenēm un ļaus tām ierīkot piemājas dārzus.

Foto

 

Lielākā daļa no organizācijām izmantos shēmu, kur viņi, lai cilvēkam arī būtu šī te motivācija pašam rūpēties pēc tam, cilvēki paši būs tie, kas pateiks, kādu sēklu un stādu vai darbarīku pietrūkst vai kādi citi materiāli, lai nav tā, ka tā atkal ir kārtējā palīdzības paciņa, kas jau ir nokomplektēta, bet lai šim cilvēkam ir atbildība pašam, ka viņš to izaudzēs un realizēs.

Labdarības organizācijas un Bulduru dārzkopības vidusskola sola projektā iesaistītās ģimenes, vientuļos cilvēkus, seniorus, invalīdus un jaunās vientuļās māmiņas apciemot un palīdzēt ar padomu, kā produktus labāk kopt un izaudzēt.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl