Sēklas, instrumenti, trauki! Trūcīgajiem mācīs pašiem izaudzēt savu pārtiku

Komentāri

Trūcīgas ģimenes un cilvēkus visā Latvijā aicinās iekopt dārzus, un šim nolūkam izdalīs bezmaksas sēklas, stādus un instrumentus!

Programmu ”Pats savam saimes galdam” īsteno Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Kopumā plānots palīdzēt 400 ģimenēm ar 15 labdarības organizāciju palīdzību. Daļa no tām ierīkos kopdārzus, kur ģimenes varēs piedalīties sēšanā, augu kopšanā, ražas novākšanā un vēlāk arī daļu ražas paturēt sev, bet citas organizācijas visu nepieciešamo nodos ģimenēm un ļaus tām ierīkot piemājas dārzus.

Foto

 

Lielākā daļa no organizācijām izmantos shēmu, kur viņi, lai cilvēkam arī būtu šī te motivācija pašam rūpēties pēc tam, cilvēki paši būs tie, kas pateiks, kādu sēklu un stādu vai darbarīku pietrūkst vai kādi citi materiāli, lai nav tā, ka tā atkal ir kārtējā palīdzības paciņa, kas jau ir nokomplektēta, bet lai šim cilvēkam ir atbildība pašam, ka viņš to izaudzēs un realizēs.

Labdarības organizācijas un Bulduru dārzkopības vidusskola sola projektā iesaistītās ģimenes, vientuļos cilvēkus, seniorus, invalīdus un jaunās vientuļās māmiņas apciemot un palīdzēt ar padomu, kā produktus labāk kopt un izaudzēt.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl