Seju aizsedzošs apģērbs. Ko par to domā Latvijas iedzīvotāji?

9 komentāri

Gatavojoties bēgļu uzņemšanai, Igaunijas valdībā sākusies diskusija par to, vai sabiedriskās vietās būtu jāaizliedz nēsāt musulmaņu sieviešu apģērbs, kas aizsedz seju.

Tiesībsargs uzskata, ka šāda diskusija būtu jāuzsāk arī Latvijā. TNS veicis pētījumu par to, cik daudzi šobrīd domā, ka arī Latvijā būtu jāierobežo seju aizsedzošais musulmaņu sieviešu apģērbs

Aptuveni ceturtā daļa jeb 24% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka seju aizsedzošā musulmaņu sieviešu apģērba jeb tā dēvētās “burkas” vai “parandžas” nēsāšana publiskās vietās Latvijā būtu jāatļauj.

Tikmēr absolūtais vairākums jeb 68% aptaujāto domā, ka tas būtu jāaizliedz. Savukārt vēl 8% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Skaties video:

TOP komentāri

 • una
  +9 +9 0

  una

  Latvijas sievietes nevalkā tādu ..un es šeit arī turpmāk negribētu redzēt kādu to nēsājam ....esmu kategoriski pret.
 • Ivlands
  +8 +8 0

  Ivlands

  Nekas personīgs nav pret pašiem musulmaņiem un viņu sieviešu modes izpausmi, bet sejas aizklāti nevajadzētu. Ir ļoti neomulīgi tādai garām paiet, jo ietītas kā laika bumbas, nezin kurā brīdī uzsprāgs.
 • sdd

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl