Seile: reforma par sešgadnieku iešanu skolā ir sasteigta

Komentāri

Reforma par sešgadnieku iešanu skolā ir sasteigta, un nav skaidrs, kāds ir mērķis šai idejai – tā intervijā 900 Sekundēm norādīja bijusī izglītības ministre Mārīte Seile.

Komentējot notiekošo izglītības sistēmā, Seile kā lielāko problēmu minēja to, ka fundamentālas reformas tiek buksētas nemitīgu strīdu dēļ. Pēc viņas domām svarīgākais izglītības sistēmā ir sakārtot skolu tīklu un izstrādāt mācību saturu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bijusī izglītības ministre uzskata, ka reforma par sešgadnieku iešanu skolā ir sasteigta, turklāt nav skaidrs, kāds ir mērķis šai idejai. Viņa piemin UNESCO datus, pēc kuriem 70% valstu bērni mācās no sešu gadu vecuma. Ir arī valstis, kur skolas gaitas sākas no pieciem gadiem, taču tām ir vajadzīgas īpašas programmas.

Tāpat Seile vērš uzmanību, ka patlaban nav nevienas programmas, kas varētu uzlabot skolotāju kvalitāti, un tas ir risks sabiedrībai nākotnē.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl