Seile: reforma par sešgadnieku iešanu skolā ir sasteigta

Komentāri

Reforma par sešgadnieku iešanu skolā ir sasteigta, un nav skaidrs, kāds ir mērķis šai idejai – tā intervijā 900 Sekundēm norādīja bijusī izglītības ministre Mārīte Seile.

Komentējot notiekošo izglītības sistēmā, Seile kā lielāko problēmu minēja to, ka fundamentālas reformas tiek buksētas nemitīgu strīdu dēļ. Pēc viņas domām svarīgākais izglītības sistēmā ir sakārtot skolu tīklu un izstrādāt mācību saturu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bijusī izglītības ministre uzskata, ka reforma par sešgadnieku iešanu skolā ir sasteigta, turklāt nav skaidrs, kāds ir mērķis šai idejai. Viņa piemin UNESCO datus, pēc kuriem 70% valstu bērni mācās no sešu gadu vecuma. Ir arī valstis, kur skolas gaitas sākas no pieciem gadiem, taču tām ir vajadzīgas īpašas programmas.

Tāpat Seile vērš uzmanību, ka patlaban nav nevienas programmas, kas varētu uzlabot skolotāju kvalitāti, un tas ir risks sabiedrībai nākotnē.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl