Seile: Pārsvarā ģība nevis mazie bērni, bet pusaugu meitenes

1 komentārs
Seile: Pārsvarā ģība nevis mazie bērni, bet pusaugu meitenes
Foto: LETA

Lai arī veselības problēmas bija daudziem dažāda vecuma bērniem, izglītības ministres Mārītes Seiles rīcībā esošā informācija liecina, ka pārsvarā ģība nevis mazie bērni, bet pusaugu meitenes, viņa atzina raidījumā 900 Sekundes.

“Veselības problēmas bija ne tik daudz mazajiem bērniem, bet pusaugu meitenēm,” sacīja M. Seile.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Attiecībā uz pārtiku – šobrīd nav nekādu indikāciju, ka pārtika varētu būt vainojama veselības problēmās, taču ir jāsaprot, ka bērniem ir dažādi ēšanas paradumi. Daudzi nemaz nav pieraduši ēst brokastis, kas viņiem svētku laikā bija,” sacīja ministre.

Viņa norādīja, ka sīkāku informāciju par svētku notikumiem sniegs attiecīgie dienesti šīs dienas laikā.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – naktī uz svētdienu tika pieņemts lēmums atcelt gājienu. Tas notika pēc tam, kad ģenerālmēģinājuma laikā paģība vairāki bērni.

Tomēr gājiens notika, un tajā piedalījās lielākā daļa kolektīvu, kā arī augstas amatpersonas. Tas radīja rūgtumu daudzos bērnos un skolotājos, kas gājienā tomēr nepiedalījās, sekojot M. Seiles paziņojumam. 

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki sākās 6. jūlijā, bet noslēdzās vakar. Svētkos piedalījās 37 890 dalībnieku.

TOP komentāri

  • liepājnieks
    0 0 0

    liepājnieks

    Sagaidīju savu 13. gadīgo meitu no svētkiem, pa ceļam uz mājām mašīnā gulēja ar atvērtām acīm, prasu kas par lietu, atbild - dikti maz gulēts. Tīņiem jau nav laika atpūsties, pa dienu mēģinājumi, pa nakti jādamelējas, lūk arī rezultāts, par ēdināšanu teica esot laba bijusi.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl