Komentāri

Lai pilnībā aprastu ar jauno norēķinu kārtību par patērēto elektroenerģiju, būs nepieciešams mēnesis vai divi. Tā uzskata šobrīd lielākais elektroenerģijas tirgotājs valstī Latvenergo. Kopš gada sākumā notikušās elektroenerģijas tirgus liberalizācijas uzņēmuma telefonlīnijas gan joprojām ir pārslogotos. Rindas vērojamas arī klientu centros. 

Kopš brīža, kad iedzīvotāji pirmo reizi varēja mainīt elektrības tirgotāju, to izdarījuši tikai 1,3% no kopējā lietotāju skaita. Līdz ar to lielākais spēlētājs tirgū joprojām paliek Latvenergo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vērtējot aizvadītos divus mēnešus, uzņēmumā atzīst, ka pēc gadumijas klienti galvenokārt interesējušies, kas un kā jādara. Tagad jau konkrētāk par izvēlētajiem tarifa plāniem, to iespējām mainīt, un izrakstītajām summām kopumā.

Sazvanīt klientu centru pa tālruni gan joprojām ir liels izaicinājums.

Par spīti papildus piesaistītajiem darbiniekiem, gaidīt pie klausules var nākties pat pusstundu.

Rindā var nākties stāvēt arī, ierodoties klientu centrā personīgi. Saņemot rēķinus, daudzi klienti tomēr vēlas noskaidrot detaļas.

Pārslodzes dēļ ar problēmām saskārās Latvenergo norēķinu lapa internetā. Šobrīd tās esot novērstas.

Klientiem, balstoties uz patēriņa vēsturi, tiek piemērots individuāls tarifs, norēķinoties pēc skaitītāja datiem vai ar izlīdzināto maksājumu, kurā gan iespējamas nelielas korekcijas.

Lai pilnībā aprastu ar jauno norēķinu kārtību par patērēto elektroenerģiju, būs nepieciešams vēl mēnesis vai pat divi. Domstarpību gadījumā reizi mēnesī klients drīkst izvēlēties citu elektrības tirgotāju.

Lasi vēl