11 komentāri
Savulaik iemīļotais restorāns “Sēnīte”, iespējams, varētu atdzimt no jauna
Kā portālam Skaties.lv pastāstīja "Liepkalnu" īpašnieks Dagnis Čākurs, šobrīd iecere par "Sēnītes" atjaunošanu ir idejas līmenī. (Google maps)

Savulaik daudziem iemīļotais restorāns “Sēnīte”, kas atrodas Vidzemes šosejas malā, iespējams, varētu atdzimt jaunā veidolā, – šādu ieceri aktualizējis maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs “Liepkalni”.

Kā portālam Skaties.lv pastāstīja “Liepkalnu” īpašnieks Dagnis Čākurs, šobrīd iecere par “Sēnītes” atjaunošanu ir idejas līmenī. Vienlaikus uzņēmums sociālajā tīklā “Facebook” publiskojis aptauju, lai noskaidrotu, vai kāds būtu ieinteresēts iesaistīties Latvijas padomju laika pērles – restorāna kompleksa “Sēnīte” augšāmcelšanā, iegādājoties akciju vai akcijas, tādējādi kļūstot par vienu no “Sēnītes” īpašniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieraksts izpelnījies lielu atsaucību, ar to dalījies vairāk nekā pusotrs tūkstotis “Facebook” lietotāju, savukārt vairāk nekā divi simti lietotāju komentāru sadaļā pauž atbalstu idejai.

Dagnis Čākurs
Uzņēmuma “Liepkalni” īpašnieks

Šobrīd viss ir idejas stadijā. Ideja par “Sēnītes” atdzimšanu ilgi mani nelika mierā. Ievietojot aicinājumu “Facebook”, tas izpelnījās plašu uzmanību un atsaucību. Mēs esam maizes un konditorejas ražošanas uzņēmums. Atdzimstot “Sēnītei”, šī arī varētu būt viena no darbības svērām, kas tur būtu. Kā jau esmu minējis, teritorijas apjoms ir liels, iespējams, paralēli maizes cepšanai, tur varētu būt arī restorāns, – kā tas bija agrāk.

“Liepkalnu” ieraksts sociālajā tīklā “Facebook” ar aicinājumu iesaistīties “Sēnītes” atjaunošanā!


Pēc Čākura domām, “Sēnīte” varētu darboties akciju sabiedrības (AS) formā. Viņš min, ka tuvākajā laikā jau ir ieplānojis tikties ar juristiem, kuri palīdzēs izprast AS darbības formu un specifiku.

“Ja būs lemts, tad tas piepildīsies. Ja nebūs, tad – nē,” akcentē Čākurs un uzsver, ka “Sēnītes” atdzimšana nav garantēta, šobrīd nepieciešams saprast dažādus attīstības aspektus un pārrunāt idejas ar ieinteresētajām pusēm.

Vai Tu būtu ieinteresēts iesaistīties Latvijas padomju laika pērles - restorāna kompleksa "Sēnīte" augšāmcelšanā? Saistītais raksts

Rezultāti:
85%

5%

10%

Iespējams

Restorāns “Sēnīte” tapis pagājušā gadsimta vidū. Vairākus gadu desmitus tas priecēja kā iedzīvotājus Latvijā, tā arī tūristus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl