Savtīgos nolūkos izmanto Sociālās mājas dzīvokļus

Komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no kāda skatītāja, kurš, meklējot dzīvokli, saskāries ar personu, kura īrei vēlas nodot Sociālās mājas dzīvokli. Likumā gan rakstīts, ka Sociālā dzīvokļa īrniekam nav tiesību īrēto dzīvokli privatizēt, iegūt īpašumā līdz dzīvojamās mājas privatizācijai, mainīt, nodot apakšīrē citai personai, iemitināt tajā citas personas, izņemot savu laulāto, kā arī sava laulātā nepilngadīgus bērnus.

Konkrētā nama un citu sociālo mitekļu apsaimniekotājs norāda, ka reālais soda mērs šim pašpasludinātajam pašvaldības dzīvokļa īpašniekam varētu būt viņa pārvietošana uz citu, kā paši teic, ne tik labu mikrorajonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc TV3 raidījuma Bez Tabu iesaistīšanās gan apsaimniekotājs, gan Rīgas domes struktūras ir aktivizējušās problēmas risināšanā. Protams, cerēsim, ka risinājums tiks rasts un uzdzīvošana uz palīdzības rēķina tiks ierobežota.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl