Savākti jau vairāk nekā 26 000 paraksti, aicinot atcelt gaidāmo nosacījumu sākumskolēniem skolās lietot sejas maskas

Par aicinājumu atcelt no janvāra gaidāmo nosacījumu sākumskolēniem skolās lietot sejas maskas iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” savākti jau vairāk nekā 26 300 paraksti.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Tiger

  Tiger

  Labprāt, atbalstītu, to ka visiem bērniem, vanadzētu vilkt maskas un visiem būtu attalinātās apmācības. Tieši mazi bērni ir galvenie parnēsētāji, kuriem slimības gaita var noritēt vispār nemanāmi. Tas vienīgi mazinātu saslimušo skaitu.
 • Krista

  Krista

  Es nesapratu tikai vienu, ja bērni nav tie lielākie slimotāji tad kāpēc vispār ir vajadzīga tā tālmācība un pārējie ierobežojumi kādi ir noteikti skolām
 • Skolnieciņš no svētavota

  Skolnieciņš no svētavota

  Ekonomiskā krīze, kuru izraisījis koronavīruss (kroņvīruss), ir skarusi daudzus no mums. Ienākumi samazinās, bet bezdarbs pieaug. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Dievietei Laimai. Aizlūgsim Laimu par mūsu valsts un tautas labklājību. Aizlūgsim Laimu par kovid-19 (covid-19) krīzē cietušajām ģimenēm. Lūgsim Laimu – Likteņa Valdnieci! «Likteņa Dieviete, Likteņa Valdniece, es lūdzu Tevi! Visvarenā Laima, es lūdzu Tevi! Apturi šo postošo ekonomisko krīzi! Pasargā manus tautiešus no bezdarba. Dāvā maniem tautiešiem labi apmaksātas darbavietas un uzcītību. Iznīcini aplokšņalgu sistēmu un negodīgus uzņēmējus. Dot trūcīgajiem un maznodrošinātajiem iespēju izķepuroties no nelaimēm. Dāvā manai tautai laimi un prieku. Dāvā Latvijai mūžīgu labklājību! Sargi mūs no slinkuma, nevīžības, tuvredzības un izputēšanas! Lai Laima ir ar mums! Lai slavēta Laima mūžīgi mūžos!» Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) #Laima #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība #centība #spēks #veselība #labklājība #pagāni #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #krīze #Skolnieciņš #svētavots
  • dir$$

   dir$$

   Vēl jāatļauj neopagānu halucinogēni, tad būs vēl grūtāk saprast kur laima kur ilze
 • Hg

  Hg

  Kurš labs cilvēks iesniegs par ierobežojumu atcelšanu... Parakstīšu uzreiz
 • Plaza

  Plaza

  Jēdzīgāk būtu vākt parakstus ka nepamatotais ārkārtīgais stāvoklis beidzas tieši 12. janvārī un tiek detelizēti izmeklēti visi bezkonkursa iepirkumi stāvokļa laikā.
 • Janka

  Janka

  Tak vajag arī savākt parakstus ,lai bērniem automašīnās nevajadzētu sprādzēties! Tak neerti ir tie bērnu sēdeklīši un josta traucē!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!