5 komentāri
Savainotā stirniņa, kura klīda Brocēnu pusē, nu ir atradusi sev jaunas mājas

Pateicoties cilvēku atsaucībai, izdevies atrast mājas Brocēnu pusei pieklīdušajai savainotajai stirniņai.

Pagājušajā nedēļā vēstījām, ka Brocēnu pusē kāda uzņēmuma teritorijā ieklīdusi savainota stirniņa, kura nogādāta Saldus dzīvnieku patversmē. Tā kā meža zvēriņam, visticamāk, iepriekš bijusi saskarsme ar cilvēkiem un stirniņa ir bijusi ļoti droša, tika aicinātas atsaukties mājsaimniecības, kas varētu uzņemties aprūpi par nelaimē nonākušo dzīvnieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā liecina Saldus dzīvnieku patversmes “Facebook” ieraksts, stirniņai ir atrastas jaunas mājas: “Paldies visiem atbalstītājiem un visiem, kas piedāvāja dot jaunas mājas stirniņai. Esam priecīgi paziņot, ka stirniņa sestdien devās uz jaunām mājām Jelgavas pusē.”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl