5 komentāri
Savainotā stirniņa, kura klīda Brocēnu pusē, nu ir atradusi sev jaunas mājas

Pateicoties cilvēku atsaucībai, izdevies atrast mājas Brocēnu pusei pieklīdušajai savainotajai stirniņai.

Pagājušajā nedēļā vēstījām, ka Brocēnu pusē kāda uzņēmuma teritorijā ieklīdusi savainota stirniņa, kura nogādāta Saldus dzīvnieku patversmē. Tā kā meža zvēriņam, visticamāk, iepriekš bijusi saskarsme ar cilvēkiem un stirniņa ir bijusi ļoti droša, tika aicinātas atsaukties mājsaimniecības, kas varētu uzņemties aprūpi par nelaimē nonākušo dzīvnieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā liecina Saldus dzīvnieku patversmes “Facebook” ieraksts, stirniņai ir atrastas jaunas mājas: “Paldies visiem atbalstītājiem un visiem, kas piedāvāja dot jaunas mājas stirniņai. Esam priecīgi paziņot, ka stirniņa sestdien devās uz jaunām mājām Jelgavas pusē.”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl