Komentāri

Balvu novada pagastu pārvalžu vadītāji pauž neapmierinātību ar Satiksmes ministriju, jo iedzīvotāju skaita samazinājums reģionos nedrīkst būt iemesls, kāpēc lauku ceļi netiek uzturēti pienācīgā kvalitātē.

Šajās dienās dubļu putrā pārvērtušies valsts ceļi Balvu novada Bērzpils, Tilžas un Krišjāņu pagastā ir tik sliktā stāvoklī, ka daudzviet apturēti skolēnu pārvadājumi ar autobusu; bērni jau kopš aizvadītās nedēļas netiek mājās un nakšņo internātā, bet zemnieki nespējot izvest savu produkciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt “LNT Ziņu” uzrunātie lauku ļaudis jautā – kāda jēga ir maksāt nodokļus, ja viss labums vienalga tiek koncentrēts tikai ap Rīgu un lielajām pilsētām. Bērzpils pagasta pārvaldes vadītāja sauc Saeimas un valdības politiķu attieksmi par laukiem kaitniecisku, jo investīciju nepiešķiršana aizbiedē cilvēkus no reģioniem vēl vairāk.

 

Biruta Bogdane
Balvu novada Bērzpils pagasta pārvaldes vadītāja

Riskantākās situācijas būtu tad, ja kādam vajadzīga “ātrā palīdzība”. Pagaidām vēl nav bijis gadījums, kad cilvēkiem ir jāizsauc akūta gadījuma dēļ. Viņi vienkārši nevarētu iebraukt. Labi, ka pagastam ir traktors, tad brauktu un vilktu laukā to mašīnu, ja vajadzētu kādam cilvēkam uz slimnīcu vai pie ārsta steidzami. Mani vispār nepamierina valsts attieksme pret laukiem, kāda tā ir pašreiz. Man jau šķiet, ka viss iet uz to, lai laukos iedzīvotāju paliktu arvien mazāk.

Bērzpils pagasta pārvaldes vadītāja cer, ka Latvijas Valsts ceļi tiešām pildīs solījumu – uzlabos grants ceļu stāvokli tad, kad tie būs apžuvuši.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl