Šausmas un cilvēku vienaldzība Dobelē: vecāki, iespējams, pārdozējuši; zīdainis nomiris no bada

10 komentāri
Šausmas un cilvēku vienaldzība Dobelē: vecāki, iespējams, pārdozējuši; zīdainis nomiris no bada

Gada nogalē šausminoši notikumi risinājušies Dobelē – tur, iespējams, pārdozējot narkotikas, miruši abi vecāki. Pēc tam badā nomiris arī viņu dažus mēnešus vecais bērns, bet trīs pārējie bērni atrasti ļoti novārguši. Skumji ir tas, ka bērnu raudām vairākas dienas kaimiņi nav pievērsuši nekādu uzmanību.

Policijā vērsās kāda sieviete, – tika ziņots, ka sieviete nevarēja sazvanīt meitu, bet viņas dzīvoklim logs bija vaļā, tāpat bija dzirdamas bērna raudas.

Notikuma vietā ierodoties policijai un uzlaužot durvis, tika atrasti trīs līķi – abu vecāku, kā arī viņu deviņus mēnešus vecais bērns. Vīrietis un sieviete atrasti miruši gultā, bet mirušais zīdainis – zem gultas.

“Aina, kas pavērās, bija šausminoša, te ir runa par attieksmi pret cilvēkiem kopumā,” preses konferencē pauda policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Bērni dzīvoklī atradās vairākas dienas, bet neviens no kaimiņiem par to nelikās ne zinis, – akcentē policijas priekšnieks. Tiek pieļauts, ka vecāki bija miruši jau 27. decembrī.

Ģimene neesot bijusi labvēlīga, un viņu dzīvoklis atradās sociālajā mājā.

Kopumā šajā ģimenē bija četri bērni, viens no viņiem – zīdainis. Pārējie bērni – trīs, četrus un piecus gadus veci – tika atrasti ļoti novārgušā stāvoklī, un viņi tika nogādāti slimnīcā.

Iespējams, ka vecāki miruši no narkotiku pārdozēšanas, informēja Valsts policija.

10 komentāri