Šausmas Babītē: četri suņi līdz nāvei saplosa mazu meitenīti

14 komentāri

Babītes novadā piektdien notika kāda patiesi šausminoša traģēdija – četri suņi, ģimenes mīluļi, saplosījuši piecus gadus vecu meitenīti. Viņa mirusi jau pirms mediķu ierašanās.

Traģēdija notika, kad piektdienas pievakarē vecāki atstājuši savu piecus gadus veco meitu un trīs gadus veco dēlu vecmāmiņas gādībā. Vecmāmiņa devusies uz darbu, atstājot bērnus vecvecmātes uzraudzībā.

“Kamēr vecvecmāte pagalmā tīrīja sniegu, bērni turpat netālu pikojās un spēlējās ar četriem ģimenes bordo dogiem. Pēkšņi suņi kļuva agresīvi, uzbruka meitenei un sāka viņai kost,” teic policijas pārstāve Kristīne Trofimova.

Vecvecmāte centusies suņus nomierināt un aizsargāt meiteni, vienlaikus zvanot savai meitai, kura ir suņu saimniece. Tomēr, kad izsaukti mediķi, meitene jau bija mirusi.

Policija uzsākusi izmeklēšanu pēc Krimināllikuma 12. nodaļas – par nonāvēšanu. Policijai pagaidām nav versiju par to, kas suņus varēja pamudināt uzbrukt meitenītei. Viņas brālis notikušajā nav cietis. Agresīvie suņi tikmēr nogādāti patversmē.

Video

TOP komentāri

 • mmm
  +4 +4 0

  mmm

  Jebkurā gadījumā vienmēr ir vainīgi vecāki un/vai suņa saimnieki. Ne bērni, ne dzīvnieki nevar uzņemties atbildību. Ne jau suns pats sevi atveda mājās un ne bērns pats izvēlējās nonākt saskarsmē ar suni.
 • Iveta
  +3 +3 0

  Iveta

  Pilnīg piekrītu, ja suns cilvēkam ir tikai bizness, manta vai sargs, tad tādi negadījumi mēdz notikt
 • latgaliete
  +3 +3 0

  latgaliete

  skumji,līdzjūtību vecākiem,grūti spriest kas par situāciju bija, mājas suņi kas ir mācīti neuzbrūk mājiniekiem vienīgi aizsardzības nolūkā jo sunim automātiski izstrādājas aizsardzības reflekss ne tikai kā pašaizsardzība bet arī ko aizsargāt, bet šeit vecmāmiņas lielākā kļūda bija nepieskatīt mazo jo bērns kā jau bērns var sunim nodarīt sāpes kaut vai elementāri pieiet pie trauka kur suņi ēd dzer variantu ir daudz. es atceros savu bērnību dzīvoju lauku sētā kur vecākiem bija pieci suņi ar kuriem tika skraidīts apkārt ēst vienu maizes riku un pat bija gadījumi kad kā mazam bērnam sagribējās pabūt blakus sunim būdā neviens neuzbruka nekoda tikai vecāki katru reizi atgādināja kā mācību nedari sunītim pāri jo sunītim sāp tāpat kā cilvēkam to mēs bērni labi zinājam un nobučojam sunītim deguntiņu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl