Komentāri

Otro gadu Lucavsalā atpūtas zonā vasarā darbosies pludmales lasītava. Pērn tā kļuva par populāru un bieži apmeklētu vietu, kur atpūtnieki labprāt kavējās, palasot sev saistošu literatūru un izdevumus.

Arī šogad lasītava ir iekārtota teltī. Te ir arī mēbeles un iespēja pakavēties ēnā – grāmatas un žurnāli tajā jau ir izkārtoti un pieejami lasīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta Rīgas Centrālās bibliotēkas pārstāve Daina Ģeibaka, pagājušajā vasarā lasītava izpelnījās ļoti daudz atzinīgu vārdu no atpūtniekiem. Īpaši iecienīti viņu vidū ir žurnāli un citi periodiskie izdevumi, tāpēc šogad to klāstam pievērsta liela vērība.

Tomēr lasītavā pieejamas arī grāmatas – atziņu krājumi, stāsti, kā arī faktu literatūra, kas bijusi iecienīta jauniešu vidū. Turpat darbojas arī bērnu stūrītis, kas piedāvā literatūru un zīmēšanas priekus pašiem mazākajiem.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl