Komentāri

Otro gadu Lucavsalā atpūtas zonā vasarā darbosies pludmales lasītava. Pērn tā kļuva par populāru un bieži apmeklētu vietu, kur atpūtnieki labprāt kavējās, palasot sev saistošu literatūru un izdevumus.

Arī šogad lasītava ir iekārtota teltī. Te ir arī mēbeles un iespēja pakavēties ēnā – grāmatas un žurnāli tajā jau ir izkārtoti un pieejami lasīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta Rīgas Centrālās bibliotēkas pārstāve Daina Ģeibaka, pagājušajā vasarā lasītava izpelnījās ļoti daudz atzinīgu vārdu no atpūtniekiem. Īpaši iecienīti viņu vidū ir žurnāli un citi periodiskie izdevumi, tāpēc šogad to klāstam pievērsta liela vērība.

Tomēr lasītavā pieejamas arī grāmatas – atziņu krājumi, stāsti, kā arī faktu literatūra, kas bijusi iecienīta jauniešu vidū. Turpat darbojas arī bērnu stūrītis, kas piedāvā literatūru un zīmēšanas priekus pašiem mazākajiem.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl