Saulkrastos bojāgājušie ir savulaik slavenā “Millenium” salūta autora Āboliņa ģimene

Komentāri

Saulkrastu sprādzienā bojāgājušās ģimenes kaimiņš sarunā ar TV3 Ziņām atzīst, – “viņiem bija lieli plāni pie mājas būvēt pirotehnikas noliktavu, tagad tie neīstenosies”.

Jau ziņojām – liela nelaime ceturtdien vēlu vakarā notika Saulkrastos – uzsprāgusi dzīvojamā māja. Dzīvību zaudējuši pieci vienas ģimenes locekļi. Bojāgājušais mājas saimnieks bija Latvijā pazīstams pirotehniķis Ilmārs Āboliņš. Visticamāk, sprāga pagrabā nelikumīgi izveidotā sprāgstvielu noliktava.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Andris
kaimiņš

Mēs ar kundzīti ēdām vakariņas, un nenormāls blieziens. Tas bija šausmīgi! Esam pieraduši, jo blīkšķi nāk arī no Ādažu poligona, bet šis bija nesalīdzināms. Mēs uzreiz sapratām, ka kaut kas nav labi. Iznācām ārā, un es pametu skatu uz šito pusi, un bija skaidrs, mēs zinājām, ka tie cilvēki ar pirotehniku nodarbojas. Pēc tā sprādziena bija vēl arī tādi mazāki sprādzieni, dažādās krāsās, it kā kāds salūts būtu.

Šokā par notikušo ir kaimiņi. Viņi ģimeni labi pazinuši. Sprādziena brīdī, ap pulksten pusdeviņiem vakarā, tikai laimīgas nejaušības dēļ neviena auto nebija uz šosejas. Arī kaimiņa brālim izdevies paglābties.

Gandrīz nav šaubu, ka nelaimes galvenais iemesls ir nepareiza apiešanās ar pirotehniku. Ģimenes galvai piederēja uguņošanas aģentūra, kas organizēja sprādzienbīstamas atrakcijas.

Bojāgājušie ir savulaik slavenā “Millenium” salūta autora Ilmāra Āboliņa ģimene.  Bez pirotehniķa dzīvību, visticamāk,  zaudējusi viņa dzīvesbiedre, meita un 16 gadus vecais dēls, kā arī vecāmāte. Apzinoties, cik bīstamas vielas atrodas mājā,  ģimene bijusi noslēgta.

Andris
kaimiņš

Tas bija viņam biznesiņš un aizraušanās. Viņam bija lieli plāni būvēt pirotehnikas noliktavu. Tagad droši vien tas neizdosies.

Nelikumīgā pirotehnikas noliktava, visticamāk, atradās mājas pagrabā. Sprādziena jauda bijusi milzīga, – atbilstoša 100/150 kilogramiem trotila. Lai arī kaimiņi stāsta, ka pēc eksplozijas dzirdējuši sievietes palīgā saucienus, ugunsdzēsēji to neapstiprina.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl