Komentāri
Sauciens pēc palīdzības! Daļa ārstu mātei iesaka padoties, bet viņa negrasās atmest cerības
Labdaris.lv

Mazulītei Viktorijai ir diagnosticēta spinālā muskuļu atrofija – ar katru nedēļu Viktorija kļūst arvien vājāka, tādēļ viņai ir steidzami nepieciešama jūsu palīdzība! Lai arī daļa ārstu ieteikuši Viktorijas mammai padoties, viņa negrasās to darīt un cer glābt savu meitiņu.

Šobrīd Viktorija ir divus gadus un divus mēnešus veca, bet viņa vēl neprot sēdēt, rāpot, pārvelties uz sāniņiem, kā to var izdarīt viņas vecuma mazuļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Četru mēnešu vecumā viņa pārstāja kustināt kājiņas, bet rociņās vēl var pacelt tikai kādu vieglu mantiņu. Ir sākušās problēmas ar elpošanu, kas ir izraisījis hronisko bronhītu.

“Daļa ārstu, ar kuriem meitenītes mamma Olga ir konsultējusies, bija ieteikuši viņai padoties, bet kura gan mīloša māte ļaus savam bērnam tā vienkārši nomirt, ja ir iespēja izglābt bērnu?” raksta Labadaris.lv.

Vairāk par Viktoriju un to, kā viņai palīdzēt, var uzzināt šeit.

“Jūsu palīdzība ir vitāli svarīga, lai atbalstītu Olgu cīņā par savas meitiņas Viktorijas dzīvību!” raksta Labdaris.lv.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl