Komentāri

Latvijā iespējama dzemdniecības nozares kvalitātes galēja pasliktināšanās vai pat sabrukums, tādu brīdinājumu atklātā vēstulē, kas iesniegta gan Veselības ministrijā, gan Liepājas domē, pievienojoties Rīgas kolēģiem, izsaka Liepājas reģionālās slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas bloka ārsti un medicīnas darbinieki.

Viņi uzsver, ka neadekvāts atalgojums un problēmas piesaistīt darbiniekus ir arī Liepājas slimnīcā, kur gadā tiek pieņemtas aptuveni 1150 dzemdības, bet visu strādājošo ginekologu vecums ir virs 55 gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunus kolēģus atrast esot teju neiespējami, pēdējais kolektīvam pievienojies 2001. gadā. Arī reģionos vecmātes zemā atalgojuma un augstās atbildības dēļ strādā uz izdegšanas robežas.

Liepājas slimnīcas dzemdniecības speciālisti nedraud ar masveida atlūgumiem, bet lūdz rast problēmai tādu risinājumu, kas neskartu tikai kādu noteiktu stacionāru, bet būtu saistošs visai nozarei.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl