Komentāri

Latvijā iespējama dzemdniecības nozares kvalitātes galēja pasliktināšanās vai pat sabrukums, tādu brīdinājumu atklātā vēstulē, kas iesniegta gan Veselības ministrijā, gan Liepājas domē, pievienojoties Rīgas kolēģiem, izsaka Liepājas reģionālās slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas bloka ārsti un medicīnas darbinieki.

Viņi uzsver, ka neadekvāts atalgojums un problēmas piesaistīt darbiniekus ir arī Liepājas slimnīcā, kur gadā tiek pieņemtas aptuveni 1150 dzemdības, bet visu strādājošo ginekologu vecums ir virs 55 gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunus kolēģus atrast esot teju neiespējami, pēdējais kolektīvam pievienojies 2001. gadā. Arī reģionos vecmātes zemā atalgojuma un augstās atbildības dēļ strādā uz izdegšanas robežas.

Liepājas slimnīcas dzemdniecības speciālisti nedraud ar masveida atlūgumiem, bet lūdz rast problēmai tādu risinājumu, kas neskartu tikai kādu noteiktu stacionāru, bet būtu saistošs visai nozarei.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl