Komentāri

Kopumā satiksmes ierobežojumu dēļ šī diena bija nepatīkama visiem Rīgas autovadītājiem, bet īpaši nervozēt nācās tiem, kuri ar auto vadīšanu pelna sev iztiku.

Īpaši strespilna pieredze šodien bija taksistiem. Alta ir taksometra vadītāja trīs gadus, un atzīst, ka šis rīts bijis viens no saspringtākajiem karjerā. “Ļoti karsti mums gāja,” tā Alta. Lielākie sastrēgumi bijuši pie pilsētas tiltiem, ņemot vērā, ka pie Akmens tilts ir pilnībā slēgts. Taksiste gan zina vairākus trikus, kā apbraukt sastrēgumus pa sānceļiem, taču šādā dienā arī šādas zināšanas var nepalīdzēt. “Tas ceļa posms, kas parasti prasītu līdz 15 min, šodien mums prasīja gandrīz stundu. Tā kā tas bija ļoti, ļoti, ļoti smagi. Un tā noteikti nebiju es vienīgā.”
Vienlaikus sastrēgumu nekaitē biznesam – izsaukumu bijis krietni vairāk nekā parasti, un arī jābrauc ir ilgāk. “Nu jau viss ir iegājis atpakaļ sliedēs, bet no rīta bija ļoti, ļoti daudz izsaukumu, pat nespējām visus apkalpot,” skaidro Alta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā šorīt darbu kavēja daudzi. Informācija par satiksmes ierobežojumiem bija izziņota, taču ne visi to ņēmuši vērā.
“Cik cilvēki tagad uz darbu nokavēs dēļ tā samita! Viss tilts aiztaisīts, nav kur braukt!” nepatīkami pārsteigts bija Igors, “es domāju, es pusotru stundu kavēšu!”

Līdzīga aina pavērās arī vakarā, kad iedzīvotāji brauca no darba mājās. Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere norāda, ka vadīt sastrēgumos autovadītājiem nācies pavadīt līdz pat divām stundām, ņemot vērā, ka uz Salu tilta arī bijusi avārija. Pašvaldība lietas labā gan daudz izdarīt nevar, taču viens pasākums gan ir veikts. “Lai uzlabotu kaut nedaudz autovadītāju pārvietošanos, esam izslēguši divus luksoforus no Eksporta ielas uz 11. novembra krastmalu,” norāda Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere.

Satiksmes departamenta pārstāve norāda, ka riteņbraucējiem, kājāmgājējiem un sabiedriskajam transportam ierobežojumu ir maz, tāpēc aicina rīt labāk izmantot šīs pārvietošanās formas. “Vienu dienu var izmantot sabiedrisko transportu,” tā Dišlere.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl