“Saskaņa” pulcē ap 350 protestētāju; dalībniekiem solīti ēdināšanas taloni

Komentāri
“Saskaņa” pulcē ap 350 protestētāju; dalībniekiem solīti ēdināšanas taloni
FOTO: Alberts Dinters ()

Partija “Saskaņa” svētdien Domu laukumā organizēja protesta akciju pret bankas “Citadele” pārdošanu. Tomēr pasākuma gaita un uzrunas vairāk liecināja par partijas “Saskaņa” priekšvēlēšanu aģitāciju Saeimas vēlēšanām. Pasākumā kopumā piedalījās ap 350 cilvēku, kurus no skatuves uzrunāja arī Rīgas mērs Nils Ušakovs. Uzrunā asa kritika tika veltīta partijas “Vienotība” pārstāvjiem Solvitai Āboltiņai un Dzintaram Zaķim, ko pasākuma dalībnieki atbalstīja ar skaļiem svilpieniem un bungu rībināšanu. Pasākumā piedalījās arī arodbiedrības LABA pārstāvji.  Skaties.lv piedāvā reportāžu no notikuma vietas.

Protesta akcijas dalībniekiem tika izdalīti plakāti. Pūlī bija dzirdamas sarunas, ka pasākuma dalībniekiem ir izdalīti ēdināšanas taloni. Par protesta akcijas drošību rūpējās gan valsts, gan pašvaldības policija, tomēr manāms arī ievērojams skaits privāto apsardzes kompāniju darbinieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaļi rībinot bungas un pūšot svilpēs, Doma laukumā ieradās arī arodbiedrības LABA pārstāvji. Tikmēr uz skatuves cita starpā kāpa arī bijušais TV žurnālists Ivo Kiršblats, kurš nu pieslējies partijai “Saskaņa”. No skatuves izskan aicinājums protesta dalībniekiem skandēt saukli – “Valdība zog!”. Policija no pasākuma izraidījusi divus cilvēkus.

Tikmēr pūlī uzradušies cilvēki, kuri sāk dalīt plakātus, kā arī balonus un kalnedārus ar “Saskaņa” simboliku. No skatuves skan runas, kurās tiek asi kritizēta partija “Vienotība”. Pasākuma dalībnieki ar svilpieniem izsaka atbalstu.

x

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl