Sarunu festivāls “Lampa” šogad norisināsies digitālā formātā

1 komentārs

Šogad sarunu festivāls “Lampa” notiks no 2. līdz 5. septembrim tiešsaistē, informē organizatori.

“Šogad mūsu pulcēšanās vieta būs “Lampas” mājaslapā. Visi pasākumi pārsvarā notiks digitāli. Bet, ka situācija ļaus, cilvēki varēs pievienoties klātienē “Lampas” studijās. “Lampa” joprojām būs atvērta visiem, šī būs arī iespēja satikties cilvēkiem no visas pasaules,” tā TV3 raidījumam “900 sekundes” pastāstīja festivāla direktore Ieva Morica.

Lai iesildītos sarunām par svarīgāko un apgūtu sarunāšanos digitālā formātā, jau aprīļa beigās startēs sarunu vieta “Lampa” – sarunu un satikšanās telpa fiziskās distancēšanās laikā, kur ar “Zoom” starpniecību videozvana formātā ikviens interesents varēs sarunāties par iepriekš noteiktām tēmām. Pirmā tikšanās ”Pīrādziņu nedigitalizēsi, bet kā ar īstām sarunām?” veiksmīgi aizritējusi 28. aprīlī, savukārt nākamā gaidāma jau 8. maijā plkst. 16.00, dalībniekus aicinot sarunāties par demokrātisku izvēļu sarežģītību.

2021. gadā festivāls “Lampa” atkal notiks Cēsu pils parkā, kā ierasts. Sarunu festivāls bija un būs visiem pieejams jebkurā formātā bez maksas.

Festivāla komandu veido Fonds atvērtai sabiedrībai “DOTS”, “Swedbank Latvija”, Cēsu novada pašvaldība, “British Council” pārstāvniecība Latvijā, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White” un reklāmas aģentūra “Armadillo”. Festivāla norisi arī atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, Atvērtās sabiedrības fondi, Eiropas kultūras fonds, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, uzņēmumi “Latvijas Finieris”, “Enefit” un “Ekorija”.