Šarmelšeihas vietā kā kompensāciju airBaltic piedāvā lidot uz citiem galamērķiem

0 Komentāru
Šarmelšeihas vietā kā kompensāciju airBaltic piedāvā lidot uz citiem galamērķiem
Foto: F64

Šarmelšeihas kūrorts Ēģiptē Latvijas tūristiem no Rīgas pagaidām būs slēgts. Drošības apsvērumu dēļ Latvijas Civilās aviācijas aģentūra uz nenoteiktu laiku aizliegusi airBaltic lidojumus uz šo pilsētu. Tur jau esošie tūristi rīt un parīt ar īpašiem reisiem tiks atvesti mājās, bet jauni lidojumi uz Sīnāja pussalu no Rīgas pagaidām nenotiks.

Patlaban Ēģiptes kūrortā Šarmelšeihā mājupceļu gaida vismaz 400 tūristu no Latvijas. Viņi ir izmitināti viesnīcās. Neskaidrās drošības situācijas dēļ šodien reisi uz un no šā Ēģiptes kūrorta tika atcelti.

Civilās aviācijas aģentūra saglabājusi spēkā aizliegumu lidojumiem uz Ēģiptes kūrortu, un patlaban nav iespējams prognozēt, kad tie tiks atļauti. Tuvāko divu dienu galvenais uzdevums – atvest Latvijas ceļotājus atpakaļ.

Lai problēmu neradītu lielāku, uz šo Ēģiptes kūrortu lidmašīnas lidos tukšas. Tūristiem, kuri jau iegādājušies ceļojumus uz Šarmelšeihu, tiek piedāvātas divas iespējas – naudas atmaksa vai alternatīvs ceļojums. Natālija no Saldus ir izvēlējusies pēdējo variantu. Viņai bija jālido uz šo kūrortu šorīt, bet tā vietā ar vīru izlēma rītdien doties uz otro Ēģiptes kūrortu – Hurgadu.

Šādu variantu – citu ceļojumu Šarmelšeihas vietā – izvēlās lielākā daļa tūristu, stāsta aptaujāto ceļojumu aģentūru pārstāvji, un tikai retais paņem naudu. Šajās brīvdienās lidsabiedrība airBaltic atvedīs no Šarmelšeihas 250 Latvijas ceļotājus, vēl 150 tuvākajā laikā uz dzimteni sola nogādāt čarterkompānija no Ēģiptes Air Cairo.

Skaties video:

0 Komentāru