Šarmantā kaķenīte Pērle gaida māju piedāvājumu. Aicinām palīdzēt!

9 komentāri
Šarmantā kaķenīte Pērle gaida māju piedāvājumu. Aicinām palīdzēt!

Skaistā kaķu meitenīte ar ne mazāk skaisto vārdu Pērle gaida māju piedāvājumu. Vai zini kādu, kurš vēlētos “adoptēt” mīļu mājdzīvnieku? Padalies ar šo ziņu, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis!

Kā raksta kaķīša atradēji – Pērle ir baltam pūkainam lācītim līdzīga sīka auguma kaķu jaunkundze ar burvīgām acīm. Viņa ir kurla, kas gan viņai galīgi netraucē istabas kaķa dzīvē. Lai gan pieaugusi, tomēr ir ar kaķēna dabu – bērna sirsnīgā uzticība svešiniekiem, draudzīga atvērta sirsniņa, spēlēšanās un vingrošana.

Kustīga radībiņa, kas dod bučas un grib kontaktēties. Kā kurlam kaķītim viņai ir cita saziņas sistēma – Pērle var iekost. Tie nav ļauni vai traumatiski kodieni, bet veids kā sazināties. Atcerēsim, ka mazās dzīve rit mūžīgā klusuma pasaulē. Nervozi cilvēki šim kaķītim neder. Pērle ir nosvērtu un nopietnu cilvēku kaķis, kuri ir gatavi rūpēties par balto sniega pārslu.

Šāda kažoka sakopšana mazajai īpašniecei vienai nav pa spēkam. Pērle tiek turēta atsevišķā istabiņā, jo citiem kaķiem mazā šķiet aizdomīga citplanētiete. Un jā, viņa ir burvīga, bet nav rotaļlieta, bet dzīva radībiņa. Pērle patiešām ir mazulis, rūpju objekts un acuraugs! Plastikāta beibes, kam kaķis ir skaists aksesuārs vai interjera elements, Pērlei nav piemērotas. Arī citi kaķi nav viņai piemērota kompānija.

Foto

9 komentāri