Sarkanais Krusts tirgo mazturīgajiem saziedotās mantas

5 komentāri

Sarkanajam Krustam ir 11 tirdzniecības vietas Latvijā, kur tiek pārdotas saziedotās mantas. ”Tā tiek maksāta īre, algas organizācijas darbiniekiem,” skaidro Latvijas Sarkanā Krusta ģenerālsekretārs Uldis Līkops. 

Bez Tabu aptaujātie cilvēki gan norāda, ka viņiem tas nešķiet īpaši godīgi, – pārdot mantas, kas ziedotas mazturīgajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarkanais Krusts parasti ir pirmā organizācija, par ko iedomājamies, ja vēlamies ziedot apģērbu mazturīgajiem, daudzbērnu ģimenēm, bērnu namiem vai cietumiem. Tomēr ne vienmēr Sarkanais Krusts ir gatavs pieņemt ziedojumus un pat atsaka. Tā gadījās arī Liepājas iedzīvotājai Vivitai, kurai vārākkārt atteikts pieņemt ziedojums drēbes. ”Esmu dzirdējusi, ka Siguldā Sarkanā Krusta darbinieki atzinuši, ka viņi ved dedzināt saziedotās drēbes,” stāsta Vivita.

Latvijas Sarkanā Krusta ģenerālsekretārs Uldis Līkops atzīst, ka daudzās Latvijas Sarkanā Krusta filiālēs apģērbi saziedoti tādos apmēros, ka tos nav kur likt.

Savukārt minētā Liepājas iedzīvotāja Vivita bija nepatīkami pārsteigta, ka, viesojoties pie radiem Norvēģijā, viņa vienā no valsts lielākajiem laikrakstiem ieraudzījusi reklāmu ar aicinājumu ziedot Latvijas Sarkanajam Krustam. U. Līkops gan noliedz, ka Sarkanais Krusts izvietotu sludinājumus, un nezina, kas saņem Norvēģijā saziedotās mantas.

Vairāk – skaties video.

 

 

TOP komentāri

 • Natalja.
  0 0 0

  Natalja.

  Da eto tak,ja pomnju escjo v 97 ili 98 godu odezdu prodavali po 3 lata po 2.detskie kolgotki po 0,50 santim.uze togda bil bordak v krasnom krite.da i seicas ne lucse vjo xorosae sibe a brdnim ljudjam cto ostanetsja.tak ne delaetsja ljudi dobrie.ndo xorosuju kamisiju na stacijas13 ctob vstrexnuli.
 • Viktorija
  0 0 0

  Viktorija

  Jelgavā ( Stacijas iela ) ari pardod mantas. Pa brivu ir tikai to, ko nevienam nav vajadzigi. Bet ka var tirgot bez kasses apparata&! Un cena nav uz mantas - ņem cik izdoma darbinieki. Ja ta ir organizacija, kura velas palidzet cilvekam, ka var ņemt naudu no trucigiem iedzivotajiem&! Divajna organizacija.
 • DINA AUSTRIŅA♥♥♥
  0 0 0

  DINA AUSTRIŅA♥♥♥

  Re ka ir . Ir novadi kuri ar to pelna naudu, bet ir nodalad kur krusta priekssedetaja ar savu pamatdarba algu maksa rekinus un ari zupiti vara. Skumji ka ta. Krusts ir labdaribas organizacija un norvegi suta palidzibu nevid biznesam. Fui. Un ja krusya priekdnieciba atalsta tos regionus kas pelna uz pallidzibas rekina tad piedodiet jus neesat sava viets.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl