Komentāri

Divās dienās Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Toksikoloģijas klīnikā tika nogādātas divas ģimenes, kas saindējušās ar tvana gāzi. Gāze izplatījusies no autonomajiem gāzes apkures katliem.

Toksikoloģijas klīnikā šobrīd ārstējas septiņi cilvēki. Divi joprojām atrodas reanimācijā un ir pieslēgti pie mākslīgās elpināšanas aparātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Otrdienas rītā slimnīcā nogādātā ģimene lūdza mediķu palīdzību pēc netipiski spēcīgām galvassāpēm, sliktu dūšu un spiedienu krūtīs. Taču aizvakar ievestā ģimene varēja arī neizdzīvot, jo visi cilvēki bezsamaņā mājoklī atradās 17 stundas, kamēr neieradās radi.

Ārsti tvana gāzi sauc par kluso nāvi, jo indīgajam un toksiskajam tvanam nav ne smakas, ne krāsas, tāpēc vienīgais veids, kā izglābt dzīvību, ir īpaši tvana gāzes detektori.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl