Sargeņģeļi bērniem saziedo 280 695 eiro

Komentāri

Vakar notikušajā labdarības akcijā Eņģeļi pār Latviju cilvēki saziedojuši 280 695,97 eiro, kas ļaus palīdzēt 54 bērniem. Ziedojumu vākšana turpināsies līdz 15.janvārim un palīdzību gaida vēl 20 bērniem.

Kā zināms, akcijas mērķis ir palīdzēt bērniem, kuriem iedzimtu vai iegūtu slimību dēļ ir nepieciešama ilgstoša ārstniecība un rehabilitācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad savus sargeņģeļus gaidīja, Līga Samanta (16 gadi), Adria (1 gads 7 mēneši), Timofejs (7 gadi), Ance (5 gadi), kuru ārstniecībai nepieciešami 47 302 eiro.

Foto: Eņģeļi pār Latviju

Foto: Eņģeļi pār Latviju

Līgai Samantai Ziediņai operācijai Minhenes ortopēdiskajā klīnikā nepieciešami 33 450 eiro. Uzreiz pēc piedzimšanas meitenei tika noteikta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Līgai Samantai līdz galam nav attīstījušies kāju muskuļi un kāju saites bija par īsu. Konsultējoties šī gada jūnijā pie Minhenes ortopēdiskās klīnikas bērnu neiroortopēda dr. P. Berniusa tika norādīts, ka Līgai ir cerība nākotnē staigāt bez palīglīdzekļa.

Foto: Eņģeļi pār Latviju

Foto: Eņģeļi pār Latviju

Adriai Ketijai Šķirei medicīnas pārtikas iegādei gadā nepieciešami 2952 eiro. Adriai tika uzstādīta diagnoze Volfa-Hiršhorna sindroms. Adriai tagad ir 1gads 7 mēneši. Bērniņš nerāpo, nestaigā, nerunā. Adria neattīstās, maz pieņemas svarā. Meitenīte ir guloša. Meitenīti piemeklē biežas smagas lēkmes, kas vienmēr ir beigušās reanimācijā. To izdzīvot ik reizi ir ļoti smagi…

 

Foto: Eņģeļi pār Latviju

Foto: Eņģeļi pār Latviju

Ancei Keitai Jēkabsonei, lai saņemtu nepieciešamo rehabilitāciju gadā, kopā nepieciešami 7400 eiro. Diagnoze – psihomotorās attīstības aizture sakarā ar agrīnu centrālās nervu sistēmas bojājumu. Koordinācijas traucējumi. Valodas attīstības aizture. Lai veicinātu Ances attīstību nepieciešami regulāri rehabilitācijas pasākumi- osteopāts, audiologopēds, delfīnterapijas kurss Klaipēdas delfinārijā. Šie veselības pasākumi uzlabos meitenītes runu, psihoemocionālo un fizisko attīstību.

Foto: Eņģeļi pār Latviju

Foto: Eņģeļi pār Latviju

Savukārt Timofejam Okuļevičam par diviem braucieniem gadā uz Berlīnes klīniku kopā nepieciešami 3500 eiro. Timofeja asinsvadi nesatur elastānu un mazajam organismam augot, tie jebkurā brīdī var pārplīst. Divas reizes gadā jādodas uz Berlīnes klīniku uz konsultāciju un izmeklējumiem.

Aprakstus par visiem bērniem var skatīt šeit.

 

Kā ziedot?

  • Akciju Eņģeļi pār Latviju iespējams atbalstīt arī visos Rimi un Supernetto veikalos, kur līdz pat 15.janvārim būs izvietotas ziedojumu kastītes, vai arī ziedot savā Mans Rimi lojalitātes kartē uzkrātos līdzekļus. Ziedot iespējams arī Ziedot.lv mājaslapā un Swedbank.
  • Pievienoties eņģeļu saimei un ziedot bērnu veselībai iespējams portālā Ziedot.lv, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 (1.42 eiro). Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90006383.

Slavenības dalās iespaidos

Vakar notikušajā labdarības zvanu centra akcijā piedalījās daudzi sabiedrībā atpazīstami cilvēki, kas uzklausīja ziedotājus. Labdarības Zvanu centra  dalībnieki – Valters Krauze, Ineta Radeviča, Jana Duļevska un Artūrs Mednis dalījās iespaidos ar Skaties.lv par labdarības akciju un to, kāpēc vajadzētu ziedot. Vairāk skaties video.

Lasi vēl