Sapņi piepildās! “Labestības dienas” vēstnesis Roberts satiek Kristapu Porziņģi

Pievienot komentāru
Sapņi piepildās! “Labestības dienas” vēstnesis Roberts satiek Kristapu Porziņģi
Foto: Kristīne Garklāva

Šogad 12. gadu norisinās LNT sirsnīgā akcija “Labestības diena”, kas tiek rīkota kopā ar sadarbības partneru – “Rimi” un Bērnu Slimnīcas fonds – atbalstu. Tajā palīdzību lūdz akcijas vēstneši – Agnija, Roberts, Veronika, brāļi Kristofers un Emīls, – kā arī vēl 14 bērni visā Latvijā.

Viens no viņiem, 13 gadus vecais Roberts, ir onkoloģijas nodaļas pacients. Viņam nepieciešama operācija un rehabilitācija. Visvairāk Robertam patīk spēlēt basketbolu, un viņa sapnis ir trenēties kopā ar kādu Latvijas basketbola komandu. Lai pierādītu, ka sapņi piepildās, LNT apņēmīgajam puisītim, basketbola fanam, ir sarūpējis neaizmirstamu pieredzi – tikšanos ar Latvijas slavenāko basketbolistu Kristapu Porziņģi.

Ikviens tiek aicināts sniegt savu atbalstu un ziedo “Rimi” un “Supernetto” veikalos, portālā “www.bsf.lv”, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro). Kopējā summa, kas šogad nepieciešama visu bērnu atbalstam, ir 126 730 eiro.

Sirsnīgās akcijas “Labestības diena” noslēguma koncertu skatieties 27. maijā kanālā LNT.

Jau vēstīts, ka šogad “Labestības dienā” aicina ziedot 19 bērniem, kuru veselības uzlabošanai nepieciešams atbalsts.

Kopējā summa, kas šogad nepieciešama visu bērnu atbalstam, ir 126 730 eiro.

Šogad palīdzību lūdz Agnija, Roberts, Veronika un divi brāļi – Kristofers un Emīls –, kā arī vēl 14 bērni visā Latvijā.

Pērn “Labestības dienā” saziedoti līdzekļi 105 813,05 eiro apmērā, tādējādi nodrošinot palīdzību 33 bērniem visā Latvijā.