20 komentāri
Sāpīgs lēmums – māsu trūkuma dēļ Stradiņa slimnīca uz laiku neuzņems akūtus neiroķirurģijas pacientus

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīcas vadība nupat paziņojusi – māsu trūkuma dēļ slimnīca uz laiku vairs neuzņems nevienu akūtu pacientu neiroķirurģijā.

TV3 Ziņu rīcībā nonācis slimnīcas paziņojums, ko tā nosūtījusi gan Veselības ministrijai, gan Nacionālās veselības dienestam un “ātrajai palīdzībai” jeb Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD).

Akūtus neiroķirurģijas pacientus, proti, tādus, kuriem nepieciešama mediķu palīdzība nekavējoties, slimnīcā neuzņems divus mēnešus – sākot no šodienas, jūnija, un līdz pat jūlija beigām – 31. jūlijam.

Sāpīgais lēmums tiek skaidrots ar nepietiekamu operāciju un anestezioloģijas māsu skaitu.

TV3 turpinās ziņot par situāciju Stradiņa slimnīcā.

TOP komentāri

 • Irena
  +4 +4 0

  Irena

  Tos 60 miljonus vajag slimiem berniem,cilvekiem,kuri nokļuvuši nelaimē,Nevis ieredņu tusiniem Latvijas 100.,Kāda Latvija bez cilvēkiem,???Bez jaunās paaudzes??
 • m
  +5 +4 -1

  m

  Nu pie mums jau galvenais ir miljonus ieguldīt militarizācijā,nevis veselības nozarē,ierēdņu armijas uzturēšanā,simtgadē.Uzdāviniet tos simtgades miljonus veselībai-mediķu algām,operācijām utt.,tā būtu labākā dāvana uz valsts simto jubileju.
 • Jānis
  +4 +4 0

  Jānis

  Varbūt, ja sāktu pienācīgi atalgot šo speciālistu darbu, tāda problēma nebūtu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl