Saņemti signāli par iespējamu balsu pirkšanu

Komentāri

Drošības policijai vēlēšanu dienā strādājot pastirpinātā režīmā, saņemti signāli par iespējamu balsu pirkšanu, raidījumā “900 sekundes” atzina Drošības policijas pārstāve Kristīne Apse-Krūmiņa.

Pagaidām plašāku informāciju gan Drošības policijas pārstāve nesniedza, vien norādīja, ka par atsevišķiem pārkāpumiem ziņojuši paši iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa apstiprināja, ka pašlaik īpaša vērība pievērsta Latgales reģionam, kur iepriekš izskanēja ziņas par jauniem vīriešiem, kas devušies karot separātistu pusē uz Austrumukrainu.

K. Apse-Krūmiņa aicināja iedzīvotājus ziņot Drošības policijai par krāpšanās gadījumiem, kad par balsi tiek piedāvāts samaksāt vai arī kādi citi materiāli labumi. Tāpat policija lūdz ziņot par apzinātu nepatiesu balsu skaitīšanu. Ja pastāv iespēja, šis pārkāpums ir jādokumentē, piemēram, nofotografējot.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl