Komentāri

Nu jau bijušas hokejists Sandis Ozoliņš, komentējot Saeimas vēlēšanas, norādīja, ka, viņaprāt, šis ļoti nopietns notikums, kas ietekmēs visu Latvijas iedzīvotāju dzīves visus nākamos četrus gadus.

Vērtējot provizoriskos Saeimas vēlēšanu rezultātus Sandis Ozoliņš gan norāda, ka nekādus  īpašos pārsteigumus viņš nesaskata. Viņš arī nenožēlo, ka šoreiz nav kandidējis Saeimas vēlēšanās, vienlaikus leģendārais hokejists norāda, ka neizslēdz iespēju kādreiz kandidēt Saeimas vēlēšanās.  “Es vairāk dzīvē vispār nevienu situāciju neizslēdzu,”norādīja S. Ozoliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es pat nezinu vai šajā procesā (Saeimas vēlēšanās) vajadzētu uzvarēt vai zaudēt. Tomēr tā ir Latvijas nākotne, mūsu iedzīvotāju nāktone un tie lēmumi, kas tiks pieņemti nākamajos četros gados ietekmēs mūsu visu dzīvi,” uzsakta S. Ozoliņš.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl