Samsung par Latvijā uzsprāgušo telefonu: mums ir žēl

5 komentāri
Samsung par Latvijā uzsprāgušo telefonu: mums ir žēl
Jaunais viedtālrunis "Samsung Galaxy K zoom", kas apvieno uzlabotas digitālās kameras tehnoloģijas ar "Samsung Galaxy" viedtālruņa priekšrocībām. (Foto: LETA)

Skaties.lv sazinājās ar Samsung pārstāvniecību Latvijā, lai gūtu skaidrojumu par uzsprāgušo telefonu. Uzņēmuma pārstāvji rakstveidā pauda nožēlu par radušos situāciju un norādīja, ka sievietei, kurai acu priekšā uzsprāga Samsung telefons, ir piedāvāta maiņas ierīce.

Jau ziņojām, ka kādai rīdziniecei bija uzsprādzis Samsung viedtālrunis!

FOTO: Laura Skurule, FaceBook

FOTO: Laura Skurule, FaceBook

Skaties.lv atsūtītajā rakstveida skaidrojumā norādīts, ka mobilās ierīces sākotnējā apskate neliecināja, ka telefons varētu būt uzsprādzis kādu ārēju iemeslu dēļ. Tāpēc atbilstoši uzņēmuma iekšējām procedūrām, tas šobrīd nosūtīts padziļinātai izvērtēšanai uz Samsung servisa centru Korejā.

Samsung norāda, ka sievietei ir piedāvāts jauns telefons. ”Uzzinot par notikušo, nekavējoties sazinājāmies ar tālruņa lietotāju, lai veiktu bojātā tālruņa apskati un noskaidrotu notiekošo. Mums ir žēl par radušos situāciju. Klientei piedāvāta maiņas ierīce.”

Kompānija gan norāda, ka šādi līdzīgi gadījumi bijuši reti. Tomēr Samsung pieredze liecina, ka telefoni sprāgst, iespējams, tāpēc, ka lietotāji izmanto trešo pušu ražotas baterijas, tās bijušas bojātas vai pati ierīce bijusi bojāta – tālrunis kritis vai kā citādi mehāniski bojāts.

Skaties.lv jau vakar, 21. novembrī, rakstīja, ka kādas sievietes acu priekšā uzsprāga viņas mobilais telefons.

Uzsprāgušā telefona īpašniece sociālajā tīklā Facebook:
Neticēju, kamēr tas nenotika ar mani! Uzsprāga telefons, stāvot uz galdiņa. Bail iedomāties, kas ar mani būtu, ja tajā brīdī būtu runājusi pa telefonu!

5 komentāri