Saldus Gotiņa laiž apgrozībā Zemessardzes konfektes

Komentāri
Saldus Gotiņa laiž apgrozībā Zemessardzes konfektes

Šonedēļ SIA Saldus pārtikas kombināts laidis apgrozībā tautā ļoti iemīļotās piena konfektes Gotiņa ar Zemessardze logotipu, kas veltīta Zemessardzes 25. gadadienai.

Ideja par konfektes Gotiņa noformēšanu ar Zemessardzes logotipu radās Zemessardzes orķestra diriģentam Andim Karelim un mūziķim Viesturam Leitholdam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plānots, Zemessardzei veltītā dizaina konfekte saglabās savu vietu veikalu plauktos arī pēc Zemessardzes 25. gadadienas.

Gotiņas Saldū tiek ražotas no 1960. gada. Sākumā tie bija nelieli apjomi tikai Latvijas tirgum. Pašlaik konfektes ir iecienītas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Vācijā. Tās ir zināmas un tiek eksportētas arī uz Angliju, ASV, Īriju, Čehiju, Bulgāriju, Azerbaidžānu un Norvēģiju.

Šā gada 23. augustā Zemessardze svin divdesmit piekto dibināšanas gadadienu. Pārliecība par tautas pašaizsardzības organizācijas nepieciešamību radās 1991. gada barikāžu dienās. Atjaunojot valstisko neatkarību, Latvijas tauta par savas valsts drošības garantu izvēlējās Latvijas Republikas Zemessardzi.

Zemessardze ir izveidojusies par skaitliski lielāko Nacionālo bruņoto spēku struktūru un valsts aizsardzības pamatu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl