Komentāri

Pussimtam mazo salaspiliešu – divām Salaspils 1. vidusskolas pirmajām klasēm – jaunais mācību gads būs jāsāk nevis skolas ēkā, bet netālu esošajā kultūras namā Rīgava.

Jau ceturto gadu pēc kārtas Salaspils 1. vidusskolas pirmajā klasē mācīties sāks vairāk nekā 100 bērnu. Apzinoties, ka vietas skolā visiem bērniem drīz nepietiks, pašvaldība pirms vairākiem gadiem nopirka blakus skolas ēkai treknajos gados uzceltu jaunbūvi. Taču tās remontdarbi aizkavējušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mācīšanās kultūras namā būs pagaidu risinājums, proti, bērniem šeit būs jāpavada tikai pirmais skolas gads. Tikmēr remontdarbus jaunbūvē iecerēts sākt septembrī, un tie varētu tikt pabeigti gada laikā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl