4 komentāri

Kādu ģimeni Salacgrīvā piemeklējusi neparedzēta nelaime – nodegusi viņu nesen remontētā māja, un ir jālūdz palīdzība. Uguns izcēlies ēkā, kuru, braucot pa turienes šoseju, pamanījuši ir daudzi – tajā tiek tirgotas turpat jūrā sazvejotās zivis.

Elīna ar vīru un dēlu dzīvo netālu no Salacgrīvas. Sieviete strādā Rīgā, savukārt viņas vīrs, kurš ir 2. grupas invalīds, kopā ar dēlu saimniecībā palīdz, sezonā kūpinot un pārdodot zivis. Pagājušajā sestdienā Elīna bija darbā galvaspilsētā, savukārt vīrs un dēls bija izbraukuši no mājas. Tieši tad notika nelaime, kuru neviens nevarēja paredzēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No mājas palikušas pāri tikai sienas. Elīna pieļauj, ka pievīlusi apkures sistēma. Degšana sākusies kaut kur jumta daļā. Māja ir apdrošināta, vai izdosies no apdrošinātājiem saņemt kaut kādu naudu un kad tas notiks – vēl nav zināms. Taču ģimenei palīdzība nepieciešama jau šodien, jo sadedzis ir pilnīgi viss. Cilvēkiem ir vien tas, kas bija mugurā nelaimes dienā, turklāt Elīnas vīram ir nopietnas problēmas ar veselību.

Foto

Tieši tāpēc ģimene spiesta šobrīd lūgt palīdzību visiem izpalīdzīgajiem Latvijas iedzīvotājiem, visiem, kuri šobrīd var kaut kā palīdzēt. Kaut vai pāris eiro, kurus ikviens no tiem, kurus aizkustināja šis stāsts par nelaimi, no kuras nav pasargāts neviens, pārskaitītu šai ģimenei, ļautu viņiem šobrīd atkal nostāties uz kājām, pārdzīvot ziemu un sagaidīt pavasari un vasaru, kad jau varētu sākt kaut ko darīt, lai nevajadzētu uzturēties pašvaldības sarūpētajā mājoklī. Apņēmība šai ģimenei ir, nepieciešama tikai līdzjūtīgu cilvēku palīdzība.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl