Sākusies jauna tradīcija – Jaunjelgavā un Klidziņā noticis pirmais peldējums pāri Daugavai

0 Komentāru
Sākusies jauna tradīcija – Jaunjelgavā un Klidziņā noticis pirmais peldējums pāri Daugavai
Ekrānšāviņš / 900 sekundes

Jaunjelgavā un Klidziņā sākusies jaunas tradīcijas iedibināšana. Tā kā šīs vietas atrodas Daugavas pretējos krastos – noticis peldējums pāri upei, kas nodēvēts par pirmo “Daugavas pārpeldēšanas festivālu”.

Tajā piedalījās 28 peldētāji un uzstādīts arī pirmais festivāla rekords.

Peldētāji Daugavas kreisajā krastā, Jaunjelgavā pulcējās vēlā pēcpusdienā. Notiekošo vēroja sanākušie apkārtnes iedzīvotāji un citi interesenti.

“Tradīcijas pirmajā iedzīvošanas vasarā peldējuma noteikumi bija vienkārši,” norāda pārceltuves “Balta kaza” saimnieks un festivāla vadītājs Jānis Zariņš.

Peldējumā piedalījās liels daudzums ļoti labu peldētāju, tie arī atpakaļceļā uz Daugavas kreiso krastu sacentās uz laiku. Festivāla pirmā peldējuma ātrākais peldētājs izrādījās – Jānis Ozoliņš. Taču arī visi pārējie peldētāji saņēma balvas un diplomus, tais skaitā arī ātrākā peldētāja.

Daugavas pārpeldēšanas organizatori cer, ka šāds festivāls turpmāk kļūs par tradīciju. Festivāla organizatori sola mācīties no šīs vasaras pieredzes un Daugavas pārpeldēšanas festivālu nākamajā vasarā sarīkot vēl aizraujošāku.

0 Komentāru