Komentāri
Sākusies ikgadējā ”Palīdzēsim.lv” rīkotā labdarības akcija ”Skola Sauc!”
FOTO: PALĪDZĒSIM.LV

Jau sesto gadu labdarības organizācija ”Palīdzēsim.lv” aicina palīdzēt uzsākt skolas gaitas bērniem, kuru vecākiem nav iespējas sagādāt un nodrošināt visu nepieciešamo mācību gada sākšanai.

Iepriekšējā gadā, pateicoties privātajiem ziedotājiem un uzņēmumu atbalstam, izdevās piepildīt 467 bērnu un jauniešu skolas somas. Aicinām atbalstīt bērnus un jauniešus no audžuģimenēm, daudzbērnu ģimenēm, kā arī sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm arī šogad!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā akcijā ziedojumu nodošana būs īpaši ērta, jo ikvienam būs iespēja ziedot skolai noderīgās lietas* ”Pasta Stacijas” terminālos visā Latvijā no 11. līdz 31.augustam.

Uzņēmumiem vai individuālajiem ziedotājiem tiek piedāvāta iespēja ātri un ērti veikt ziedojumu, iegādājoties jau gatavus komplektus ar skolai noderīgām lietām SIA ”Officeday Latvia” ( http://www.officeday.lv/) interneta veikalā, kā arī Palīdzēsim.lv stendā Rīgas svētku laikā 16.augustā un HK ”Dinamo Rīga” spēļu laikā ”Latvijas Dzelzceļa kausa” ietvaros no 26.-30.augustam, Arēnā Rīga.

Ar naudas ziedojumiem var palīdzēt, ieskaitot naudu organizācijas kontā ar norādi – akcijai ”Skola sauc!”.

Rekvizīti: Nodibinājums ”Palīdzēsim.lv”, vienotais reģ. Nr.: 40008137568; Jauniela 21 – 1, Rīga, LV – 1050; AS SEB banka, LV90UNLA0050013761397, UNLALV2X

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl