Sākusies balsošana par Labās gribas uzņēmējs iesniegtajām idejām!

Pievienot komentāru
Sākusies balsošana par Labās gribas uzņēmējs iesniegtajām idejām!

Šodien, 1. novembrī, MTG TV Latvia kanāli TV3 un 3+ un bezpeļņas organizācija Reach for Change atklāj sociālajam projektam Labās gribas uzņēmējs iesniegto ideju pusfinālistus. Ar iesniegtajām idejām ikviens tiek aicināts iepazīties un par tām nobalsot ziņu un izklaides portālā Skaties.lv līdz 11. novembrim!

Zināmi izvēlēto projektu ideju autori

Sociālā projekta Labās gribas uzņēmējs eksperti ir izvērtējuši visas saņemtās idejas un atlasījuši septiņus labāko projektu ideju autorus: Eva Viļķina (Cerību māja), Anna Kašina (Skazki.lv), Kaspars Čabs (AgirVision Robotu skola), Rūdolfs Cešeiko un Līva Jankeviča (Kids GYM), Ilze Džonsone (Cilvēcības skola) un Andra Bērziņa (Čiekurs) un Tatjana Tarasova (Karosta Kids), kuri tic, ka var uzlabot Latvijas bērnu dzīves apstākļus.

Bērnu žūrija izvirzīja savu finālistu

Šogad Labās gribas uzņēmējs idejas izvērtēja ne vien eksperti, bet arī bērnu žūrija, jo tieši bērni ir šā konkursa mērķa grupa. Septiņi labāko ideju autori prezentēja savas idejas bērniem vecumā no 10 līdz 15 gadiem, un projekts, kurš saņēma vislielāko bērnu atzinību, balvā ieguva uzreiz iespēju nokļūt finālā. Pēc intensīvas projektu izvērtēšanas bērni nolēma piešķirt ceļazīmi uz finālu Tatjanai Tarasovai un viņas projektam Karosta Kids. Karosta Kids ir auduma grāmata bērniem ar autismu, tā palīdz atvieglot viņu ikdienu.

Bērnu žūrijas vēstnese Viktorija Kamaza, Overtime TV un Skaties.lv sporta žurnāliste, atklāj: ”Manuprāt, ir ļoti nozīmīgi, lai bērni, kas ir galvenie konkursa Labās gribas uzņēmējs labuma guvēji, paši aktīvi piedalās projektu ideju atlases procesā. Tādēļ es ar atbildību uzņēmos sagatavot bērnus svarīgajam lēmumam. Vienlaikus arī atceros laiku, kad man bija 14 gadu un labi zināju, kas ir svarīgs mūsu valstij un bērniem! Kas zina, varbūt tieši bērnu izvēles projekts kļūs par nākamo Labās gribas uzņēmēju.”

Izvēlies savu favorītu!

No 1. līdz 11. novembrim ikviens var ietekmēt turpmāko konkursa gaitu un noteikt konkursa finālistus, kuriem būs iespēja prezentēt savu ideju žūrijai. Vairāk par idejām un to pārstāvjiem, kurus virzīt tālāk uz finālu, kā arī nobalsot, var ziņu un izklaides portālā Skaties.lv!

Saskaņā ar nolikumu četri no sešiem ideju pusfinālistiem, kuri būs saņēmuši lielāko balsu skaitu, kvalificēsies konkursa pēdējam posmam. Pēdējā posmā finālisti tiksies ar žūriju, kuras sastāvā būs MTG TV Latvia vadītāja Baiba Zūzena, Reach for Change Ziemeļeiropas reģionālais direktors Ronijs Šmits (Ronnie Schmidt), Rīgas Tehniskās universitātes studentu biznesa inkubatora vadītāja Liene Rubina, domnīcas Providus juriste un vecākā pētniece Agnese Lešinska, kā arī Cēsu Jaunās sākumskolas direktore un Labās gribas uzņēmējs 2015. gada uzvarētāja Dana Narvaiša.

Šā gada Labās gribas uzņēmējs uzvarētājs tiks noskaidrots jau 1.decembrī, kurš iegūs vietu Sociālās uzņēmējdarbības inkubatorā: finansējumu 15 000 eiro gadā ar iespēju piedalīties inkubatorā trīs gadus. Gan uzvarētājs, gan visi finālisti iegūs mentoru palīdzību un apmācības.

Balso!

Dalībnieki

Vai neaizmirsi nobalsot?