Komentāri
Sākts jau trešais kriminālprocess par iespējamo balsu pirkšanu
LETA

Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par iespējamo balsu pirkšanu, taču netiek atklāts, kurā reģionā tas noticis. VP amatpersonas ir reaģējušas uz informāciju, ka viens no deputātu kandidātiem, iespējams, veicis balsu uzpirkšanu.

Par notikušo sākts kriminālprocess, kurš pēc piekritības nodots Drošības policijai (DP), aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Ilze Jurēvica.

VP šodien reģistrējusi 22 notikumus, kas saistīti ar iespējamiem vēlēšanu pārkāpumiem un lielākā daļa bijusi saistīta ar laikus nenovāktu partiju aģitāciju. Astoņi notikumi reģistrēti Rīgas reģionā, bet pieci Vidzemes reģionā.

Jau ziņots, ka vakar un šodien DP no dažādiem Latvijas reģioniem saņēmusi signālus par iespējamo vēlētāju balsu pirkšanu. Signāli saņemti no dažādiem reģioniem saistībā ar dažādām partijām.

DP vakar paziņoja, ka sākusi divus kriminālprocesus par apzinātu kavēšanu personai brīvi realizēt tiesības vēlēt deputātus. Ņemot vērā, ka izmeklēšana aktīvi turpinās DP neatklāj vai kriminālprocesi sākti par faktu vai pret kādu personu. Kriminālprocesi sākti pēc Krimināllikuma panta par apzinātu kavēšanu personai brīvi realizēt tiesības vēlēt deputātus – pazīmēm.

DP atgādina, ka pirms vēlēšanām un vēlēšanu dienā dienests strādā pastiprinātā režīmā. DP aicina Latvijas iedzīvotājus informēt DP par gadījumiem, kad personai ir solīts samaksāt, piesolīti citi materiāli un nemateriāli labumi par viņas balsi vai citā veidā ietekmēta brīva izvēle.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl