Sākta Rīgas pilsētas plānojuma sabiedriskā apspriešana

Komentāri

Šonedēļ sākusies jaunā Rīgas teritorijas plānojuma publiskā apspriešana. Iedzīvotāji var paust savu viedokli par šajā dokumentā paredzētajiem galvaspilsētas zonējumiem, iespējamiem apbūves parametriem un izmantošanas veidiem līdz pat 2030. gadam.

Ilze Purmale
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Pilsētvides attīstības pārvaldes vadītāja

Vairs nav tās ambīcijas, kas bija šī brīža teritorijas plānošanā ar augstajiem apjomiem iespējamiem, ar ļoti lielu apbūves blīvumu, viss ir ļoti piezemēts sabalansēts. Tas, protams, neizslēdz iespēju, ka pie nepieciešamības jeb pie konkrētas ieceres kādā no Rīgas teritorijām varētu parādīties arī augstāka apbūve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Esošais plānojums ir spēkā līdz šim gadam, tomēr pilsētplānotāji skaidro, ka tas bijis pārāk attālināts no realitātes, un tajā uzburtā aina faktiski neesot realizējusies. Tā piemēram, attiecībā uz policentrisku pilsētas struktūru un arī augstceltnēm, – to būvniecība galvaspilsētā nav notikusi tik intensīvi kā bija plānots. Tādēļ jaunais plānojums būšot vairāk pietuvināts realitātei.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl