Saksofoniste nopērk ”airBaltic” biļeti, bet lidmašīnā netiek laista

Komentāri

Francijā dzīvojošā latviešu saksofoniste Ilze Lejiņa iegādājusies Latvijas nacionālās aviokompānijas ”airBaltic” biļeti lidojumam uz Frankfurti, lai vēlāk turpinātu ceļu uz Franciju. Nonākot lidostā, viņu sagaidīja nepatīkams pārsteigums – biļete tika nolasīta kā nederīga un lidmašīnā viņa netika ielaista, ziņo TV3 raidījums ”Bez Tabu”..

”Reģistrējos lidojumam, devos uz lidmašīnu, un tur mana biļete tika noskanēta kā nederīga. Mani pasauca malā un teica, ka esot problēma un man lidmašīnā nav vietas. Man esot jāpagaida – varbūt kāds neieradīsies un tad es varēšot tikt lidmašīnā,” par lidostā “Rīga”piedzīvoto stāsta mūziķe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka Eiropas Savienības (ES) regula pieļauj, ka aviokompānijas drīkst pārdot vairāk biļešu nekā ir sēdvietu. Saksofonistei tikusi biļete izpārdotajā reisā, uz kuru arī ieradušies visi pasažieri, kas bija rezervējuši biļetes.

Kā šī problēma tika atrisināta, skatieties ”Bez Tabu” sižetā: http://www.tvplay.lv/parraides/bez-tabu/416231?autostart=true

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl