Komentāri
Sāksies dalībnieku atlase Dziesmu un deju svētkiem
LETA

Tautas deju kolektīvi sāks cīnīties par ceļazīmēm uz Dziesmu un deju svētkiem. No piektdienas, 23. februāra, līdz nedēļas nogalei notiks skates, kurās tautas deju kolektīvi rādīs savas prasmes.

Skatēs, kurās tradicionāli tiek pārbaudīta koprepertuāra apguve un noskaidroti svētku dalībnieki, deju kolektīviem būs jārāda sava gatavība deju lieluzvedumam “Māras zeme” un koncertam “Vēl simts gadu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt martā tiks izvērtēti kori un pūtēju orķestri. Patlaban gaidāmo Dziesmu un deju svētku identifikācijas karšu saņemšanai elektroniski reģistrējušies vairāk nekā 43 000 potenciālo dalībnieku. Konkrēts svētku dalībnieku skaits gan būs zināms vien pēc skatēm. Dziesmu un deju svētki notiks šogad no 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

Jau vēstīts, ka 3. martā sāks tirgot biļetes uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl