Komentāri
Sāksies dalībnieku atlase Dziesmu un deju svētkiem
LETA

Tautas deju kolektīvi sāks cīnīties par ceļazīmēm uz Dziesmu un deju svētkiem. No piektdienas, 23. februāra, līdz nedēļas nogalei notiks skates, kurās tautas deju kolektīvi rādīs savas prasmes.

Skatēs, kurās tradicionāli tiek pārbaudīta koprepertuāra apguve un noskaidroti svētku dalībnieki, deju kolektīviem būs jārāda sava gatavība deju lieluzvedumam “Māras zeme” un koncertam “Vēl simts gadu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt martā tiks izvērtēti kori un pūtēju orķestri. Patlaban gaidāmo Dziesmu un deju svētku identifikācijas karšu saņemšanai elektroniski reģistrējušies vairāk nekā 43 000 potenciālo dalībnieku. Konkrēts svētku dalībnieku skaits gan būs zināms vien pēc skatēm. Dziesmu un deju svētki notiks šogad no 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

Jau vēstīts, ka 3. martā sāks tirgot biļetes uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl