1 komentārs
Sākas pirmslaulību mācību programma; pagaidām pieteikušies vien 13 pāri
Foto: F64

Pirmās mācības šodien notiks pāriem, kuri vēlas reģistrēt laulību dzimtsarakstu nodaļā. Tiks sākta valsts atbalstītā pirmslaulību mācību programma.

Pirmslaulību mācību programmai kopumā pašlaik pieteikušies 13 pāri – 10 pāri ir vēlējušies mācīties Rīgā, divi pāri – Cēsīs, viens pāris – Rēzeknē. Tieslietu ministrijā stāsta, ka šie pāri varēs iegūt zināšanas un veidot izpratni par laulības tiesiskajiem, psiholoģiskajiem, ētiskajiem un sadzīves aspektiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mācības šai grupai nodrošinās biedrība “Svētās ģimenes māja”, kas ir cieši saistīta ar katoļu baznīcu. Pirmslaulību mācību programmas ieviešanu paredz Ģimenes valsts politikas pamatnostādnes un šādi iecerēts mācīt 50 pārus visā Latvijā. Mācību programma ir brīvprātīga un bezmaksas.

TOP komentāri

  • Liene Veļičko
    0 0 0

    Liene Veļičko

    Nu es piemēram viņu mājaslapā neatradu veidu, kā pieteikties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl