Sākas pieteikšanās vienotajam iestājpārbaudījumam skolēnu uzņemšanai Rīgas valsts ģimnāziju 7. klasēs

0 Komentāru
Sākas pieteikšanās vienotajam iestājpārbaudījumam skolēnu uzņemšanai Rīgas valsts ģimnāziju 7. klasēs
EDIJS PĀLENS/LETA

Sestdien, 8. maijā, no plkst. 9.00 sāksies pieteikšanās vienotajam iestājpārbaudījumam matemātikā skolēnu uzņemšanai Rīgas valsts ģimnāziju 7. klasēs, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Pieteikties vienotajam iestājpārbaudījumam iespējams līdz 25. maija plkst. 17.00 elektroniski Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē “www.izglitiba.riga.lv”, kā arī ģimnāziju mājaslapās.

Lai pretendētu uz iestāšanos Rīgas valsts ģimnāziju 7. klasē, iestājpārbaudījums tiks organizēts 8. jūnijā, būs jākārto vienotais iestājpārbaudījums matemātikā, bet Valsts vācu ģimnāzijā papildus būs jākārto iestājpārbaudījums arī angļu vai vācu valodā, piebilda Vilde.

Lai ievērotu valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības piesardzības pasākumus, iestājpārbaudījuma norises vietas būs šo ģimnāziju un, iespējams, arī citu skolu telpas.

Papildinformācija, tostarp iestājpārbaudījuma programma, aktualitātes epidemioloģiskās drošības ievērošanā, kā arī pērnā gada pārbaudes darba paraugs, būs pieejams Rīgas valsts ģimnāziju un RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnēs pie informācijas par pieteikšanos. Jautājumu gadījumā iespēja sazināties arī pa e-pastu “[email protected]”.

0 Komentāru