Komentāri

Bibliotēku lasītājiem ir iespēja kļūt par rakstniekiem. Šādu iespēju piedāvā pašvaldību bibliotēkas, kas aicina lasītājus piedalīties Latvijas simtgadei veltītā erudīcijas konkursā. Iedzīvotājiem būs iespēja ne tikai lasīt un izzināt, bet arī rakstīt esejas.

Kopumā valstī ir 800 bibliotēkas. Lai rosinātu lasītājus aktīvāk izzināt Latvijas valsts, savas pilsētas, novada vai pagasta vēstures nozīmīgos notikumus, tiek organizēts erudīcijas konkurss. Konkursa dalībniekiem jābūt reģistrētiem bibliotēku lasītājiem. Sacensība tiks piedāvāta divās kategorijās – “Radošajiem”, kuriem būs jāuzraksta eseja un “Erudītajiem”, kuriem būs jāatbild uz jautājumiem. Līdz novembra beigām, var rakstīt esejas par notikumiem, kas raksturo vai ir saistīti ar Latviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Mirdza Dzirniece
Ādažu bibliotēkas vadītāja

Vecākā, vidējā gājuma paaudze varbūt no savas atmiņas vai pieredzes, kā viņi Latvijas atjaunošanu atceras, – varbūt barikāžu laiku, principā jebko, kur par Latvijas vārdu var runāt pozitīvā nozīmē.

Konkurss ilgs gadu. Esejas par Latvijas notikumiem varēs rakstīt arī pavasarī, kad sekos konkursa otrā kārta. Tad eseju tēma būs Latvijas vietas, bet nākamajā rudenī – Latvijas cilvēki. Informācija par šo konkursu ir visās bibliotēkās.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl