Sākas gripas sezona: saslimuši vismaz pieci cilvēki

Komentāri

Līdz ar dzestro laiku, Latvijā pamazām iezagusies gripa. Pēdējo divu nedēļu laikā konstatēti pieci saslimšanas gadījumi.

Slimību profilakses un kontroles centram par gripas slimniekiem ziņas snieguši ģimenes ārsti. Pašlaik zināms par pieciem saslimušajiem. Ārsti pauž satraukumu, ka Latvijā pret gripu vakcinējas vien mazāk nekā 1% iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā nedēļā reģistrēti 1067 saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju ar akūtām augšējo elpceļu infekcijām. Tas gan ir nedaudz mazāk kā nedēļu iepriekš. Visvairāk ar akūtajām augšējo elpceļu infekcijām slimo bērni līdz četru gadu vecumam, kā arī vecākā gadagājuma ļaudis.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl