Komentāri

Trešdien, 28. jūnijā, sākas džeza mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi”. Tas jau 17 gadus notiek Rīgā, un šajā laikā uzņēmis ap 500 mākslinieku – gan pasaulē atzītus un apbalvotus mūziķus, gan jaunus un vēl nedzirdētus mūzikas talantus.

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Māris Briežkalns
Festivāla “Rīgas Ritmi” idejas autors un mākslinieciskais vadītājs

Šogad pārsteigsim ar jaunām koncertu norises vietām. Viena no tām ir Rīgas Doma dārzs. Mēs būsim pirmie, kas šo vietu ieskandinās. Šajā senajā vietā būs īpaša atmosfēra. Tā būs viena no centrālajām koncertu norises vietām, bet būs arī Ziedoņdārzā, Ziedoņa zāle Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Pie tirdzniecības centra “Origo” šovakar notiks bezmaksas koncerts, kā arī katru vakaru atpūtas parkā “Egle”. Koncerti notiks arī “Kaļķu vārtos”. Būs arī meistarklases.

Festivāls “Rīgas Ritmi” šogad norisināsies līdz 1. jūlijam. Gaidāmi gan koncerti, gan meistarklases un, protams, iespēja redzēt un dzirdēt vairākus mūzikas dižgarus.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl