1 komentārs

Iekšlietu ministrija vēlas tiesības aizliegt ne tikai iebraukt valstī, bet arī izceļot no tās. Šāds ierosinājums tiek skaidrots ar bažām par radikalizācijas un ekstrēmisma izplatīšanos, un par to otrdien, 4. aprīlī, lems valdība.

Ministrija skaidro, ka šāda metode varētu būt nepieciešama, lai aizsargātu gan apkārtējos, gan personas, kurām, iespējams, nav pilnīgas izpratnes par iesaistīšanos prettiesiskos militāros vai bruņotos formējumos, piemēram, nepilngadīgos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas varētu arī attiekties uz cilvēkiem, pret kuriem nav pietiekama pamata sākt kriminālprocesu par prettiesisku piedalīšanos bruņotā konfliktā vai nākotnē – ceļošanu terorisma nolūkā.

Pēc ministrijas norādītā, vairākas pret radikalizācijas izplatīšanos vērstas izmaiņas likumos ieviesušas jau citas Eiropas valstis, piemēram, Lielbritānija, Dānija, Vācija un Nīderlande.

Paredzēts, ka lēmumu aizliegt izceļot no valsts varēs pieņemt iekšlietu ministrs, un tas varēs būt spēkā līdz vienam gadam. Ministrija vēl plāno sagatavot izmaiņas likumā, lai par izbraukšanas aizlieguma pārkāpšanu noteiktu kriminālatbildību.

TOP komentāri

  • davis
    0 0 0

    davis

    es wamu vieniigais vai ir veel gads kursh domaa kad shi valsts ir pilniigaa pa.......... mans darbs ir saistits ar izbrauksanu no valsts kas taa par h....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl