Eiropas Latviešu apvienība (ELA) portālā ManaBalss.lv sākusi vākt parakstus, lai aicinātu Saeimu paredzēt iespēju ārvalstīs strādājošo Latvijas cilvēku tuviniekiem Latvijā saņemt atbalstu bez dubulta nodokļu sloga un administratīviem šķēršļiem.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • milze

  milze

  To valdibu un VID vajag iesudzet Eiropas tiesa! Bezkaunigi palikusi!
 • Aivars

  Aivars

  Pats sakarīgākais variants kā to stulbo, pārspīlēti nodokļu kāro valsti apiet ir atvērt vēl vienu kontu tajā pašā valstī un nosūtīt, uzticamai personai Latvijā un skaiti naudu uz tā konta cik uziet, būsim ārā tā valsts, viss tur ir kā Eiropā, izņemot ceļus, algas kuri ir kā Āfrikā, tas ir spiediens no valdības, vadība vēlas palikt viena Latvijā, jo pārējie vienkārši brauc ārā, pat pensionāri, kur vairs tālāk, cūūūkas
 • Haris

  Haris

  Bet ja es to naudu regulāri izmetu vienā vietā, un kāds to vienmēr netīšām atrod- jums zināšanai tādā gadījumā ja jūs atradāt naudu ir jāiet uz valsts iestādēm, un tā jādeklarē, un 75 procenti jāatdod valstij. Lūk tā mantas meklētāji-nedosiet valstij, nemaz nemeklējat.
 • anda

  anda

  Pie mums Latvija nav un nebūs kārtības te ir vien tik kā m....... Pa naktim saeima sēž un balso, bet Vējoņa kungs neko nedara , vai tad tas ir godīgi, tāpēc jau daudzi aizbrauc, un neatgriežas, un vispār kas tad aprūpēs vecos un kam izglītība jāpabeidz te Latvijā, ja tikai tie kas tur sūri un grūti stradajot nopelna naudiņu un nomaksā vēl nodokļus, priekš kam vēl te vajag to lai kungiem ir ko rīklē bāzt, tad jāsaka lai tad vini vienreiz aizrijās un tad nosprāgst.jo es ta domaju un izsaku savas domas un man no ta nav jabaidas, mes nemakam protestet pret savu valsti luk kur musu vajums
 • ?
 • ome

  ome

  Valdiba pie visa vainiga kapec latviesu tauta izbrauc uz arzemem stradat,jo seit nav ko darit.Vai ta ir alga uz papira 275 eiro un vel nodoklus nost ae parejo dzivo ka sanak kur vel pie arstiem iet.
 • Ja?

  Ja?

  Kapec gan es savu nopelnito naudu nevaru dot, kam gribu???Mana nauda, kam gribu, tam dodu.
 • mjau

  mjau

  Un ar ko tad LR parakstīja vienošanos par dubulto nodokļu atcelšanu? Jo par to naudu, ko cilvēks sūta uz Latviju, viņš jau savā mītnes zemē ir nodokli nomaksājis.
  • Pats

   Pats

   mjau UN ja? Vai jūs abi patiešām esat stulbi vai izliekaties ? Cilvēks kurš sūta nemaksā dubulto nodokli ! Nodokli par maksā cilvēks kurš saņem naudu oficiāli ar papīriem nevis konvertā vai no rokas rokā . Tāpat kā Jūs maksājat nodokli par naudas saņemšanu , tāpat nodokli maksā tas kas saņem no jums naudu ! Tāpēc nokārtojiet to kā parāda atdošanu vai dodiet no rokas rokā bez lieciniekiem , tad Valsts Izlaupīšanas Dienests nevar Jūsu draugiem uzlikt nodokli . Labāk jau būtu ,ka Jūsu draugi noformētu mazturīgā statusu un pieprasītu Latvijas valstij pabalstu nevis no jums .
 • Kristaps

  Kristaps

  4000 nav atbalsts, bet gan algas izmēra maksājums. Cilvēkam, kas nav radinieks, shēmojam lai apietu parādu piedzinējus. Tāds nodoklis ir visās valstīs, bet latvijā deputāti vainīgi.
  • Pats

   Pats

   Kas attiecas uz parādu piedzīšanu . Tad ja banka ir paņēmusi jūsu ķīlu ko pati ir novērtējusi kā pietiekamu , lai jūs saņemtu kredītu. Pēc tam piedzīt no jums vēl kaut kādus līdzekļus , tāpēc ka pati ir pārdevusi lētāk, jau ir atklāta krāpšana !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!