Komentāri

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa šodien sāka skatīt krimināllietu par vēl vienu bērnu un pusaudžu izmantotāju. Ikdienā viņš strādāja uzņēmumā “Rīgas satiksme”, vadīja trolejbusu, bet brīvajā laikā sociālajos tīklos uzdevās par izskatīgu meiteni ar segvārdu Natālija. Neierasti šādām prāvām – tiesa apsūdzētajam ļāvusi liecināt ar videokonferences palīdzību, pašam tiesas namā nemaz neierodoties.

Zemgales priekšpilsētas tiesā žurnālistu šodien bija tikpat, cik advokātu – taču vaigā skatīt neķītrībās apsūdzēto “Rīgas satiksmes” trolejbusa vadītāju nebija iespējams. 34 gadīgais vīrietis atrodas apcietinājumā un uz tiesu nemaz neieradās – liecības sniedza ar videokonferences palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šādu iespēju izmanto reizēs, ja apsūdzētais ir slims vai – lai ekonomētu policijas līdzekļus. Kāpēc arī šoreiz apsūdzētais žēlots no sabiedrības uzmanības, tiesā nemācēja skaidrot.

Vīrieti apsūdz īpaši ciniskās darbībās. Viņš internetā izlicies par simpātisku meiteni vārdā Natālija un iepazinies ar 13 līdz 23 gadus veciem puišiem. Pierunājis viņus uzņemt kailfoto vai uzfilmēt video, solot pretī meitenes bildes, bet, kad zēni iekrituši, viņš tos sācis šantažēt, lai piespiestu uzņemt jaunu pornogrāfiju. Septiņu gadu laikā cietuši 1000 jaunieši.

“Nevaru komentēt neko, kādas liecības sniedzis apsūdzētais. Vainu atzīst daļēji. Pedofiliju neatzīst, bet tikai to, ka brīvi pieejamos portālos atrada bildes, kuras “nokačāja” savā datorā, un tur glabāja,” teic apsūdzētā advokāte Rita Oļhova.

Aizbildinoties ar slēgto lietas izskatīšanu, prokurors komentārus šodien nesniedza. Arī iespējamo sodu nevēlējās atklāt. Nerunīga bija arī ”Rīgas satiksme” – vai, gaidot spriedumu, apsūdzētais vēl skaitās viņu darbinieks.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl