Sāk kriminālprocesu pret 11 esošām un bijušām lidostas Rīga amatpersonām

4 komentāri
Sāk kriminālprocesu pret 11 esošām un bijušām lidostas Rīga amatpersonām
Foto: LETA

2015. gada 22.jūlijā Drošības policija nodeva Rīgas rajona prokuratūrai kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret 11 esošajām un bijušajām Starptautiskās lidostas Rīga amatpersonām un darbiniekiem saistībā ar nesankcionētu telefonsarunu noklausīšanos Starptautiskajā lidostā Rīga.

Drošības policija atgādina, ka neviena persona nav uzskatāma par vainīgu, kamēr viņa vaina nav atzīta likumā noteiktajā kārtībā.

Jau ziņojām, – pērn decembrī Drošības policijā tika saņemts iesniegums par iespējamām pretlikumīgām darbībām lidostā. Saņemot informāciju par iespējamiem pārkāpumiem, nekavējoties tika sākta iekšējā pārbaude un atstādināti vairāki lidostas darbinieki. Tiesa gan, vēlāk daudzi no šiem darbiniekiem tika atjaunoti amatos. Papildus lidostas valde vērsās tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu veikt izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai lidostas darbinieku rīcībā nav saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes.

Sabiedrība par iespējamiem pārkāpumiem lidostā Rīga tika informēta pagājušā gada 14. decembrī, kad medijiem tika izplatīts paziņojums par lidostas vadības rīcībā nonākušo informāciju, ka, lidostas valdei nezinot, ir veikta vairāku lidostas darbinieku nesankcionēta un prettiesiska telefonsarunu noklausīšanās un ierakstīšana.

TOP komentāri

 • es pac
  0 0 0

  es pac

  Pēc bildes spriežot, pie vainas ir lidostas ugunsdzēsēju komanda...
 • Mārīte
  0 0 0

  Mārīte

  Ha , ha , muļķīgs paziņojums , neviens tāpat netiks sodīts
 • Žanis
  0 0 0

  Žanis

  galīgi nevajadzīga ziņa . viss beigsies pat nekam nesākoties . kā jau Latvijā pieņemts , neviens vainīgais

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl